Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamanten met een oud slijpsel. Ring met een bewerkte rand en een ovaal gecontourneerde kop met zilver en bezet met 3 roosgeslepen diamanten in het midd...
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.