Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse figuren-vazen van porselein. Man en vrouw. Met goud decor. Blindmerk. Eén vinger mist. Circa 1840. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Royal Dux porseleinen figuren. Bohemia. Arabische vrouw + Arabische man. Met goud decor. Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote polychrome Fayence schenkkan met driemaster decor. Spanje?. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...
Zeer grote Spaanse Lladro porseleinen figuren. Voorstellende Chinese godheden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Grote antieke Perzische polychrome Fayence schotel met Arabisch teken + verso signatuur. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: H 7 x Ø 37 cm. In goede staat.
Oud Delfts polychroom Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 45 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome Fayence 6-pas tegeltableau's met afbeelding van driemaster. 1. De Hoop, twee tegels gelijmd. 2. De zeven provinciën, goed. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijk/goede...
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas. Met bodemmerk. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke plaquette van terracotta. Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 40 cm. In goede staat.
Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Lot antieke wapenschotels. 1900 Eeuw en ouder. Drie keer Frankrijk, goed. Eén keer Limoges. Eén keer China, circa 1800, gelijmd. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein. 20e Eeuw. Twee Hutschenreuther Dresden Seladon borden. En één Karlsbader Porzellan kop en schotel. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen schaal met blindmerk, floraal/goud decor. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm.In r...
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bisquit porseleinen schenkkan in Wedgwood-stijl. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse handbeschilderde kop en schotels met floraal decor. 19e Eeuw. Onder andere; KPM + gemerkt met F. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Beeld gemaakt van geglazuurd aardewerk. Kameel met Bedoeïn. Ongemerkt. Circa 1930. Minimale chips onderrand. Afmeting: 31 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen paarden. China? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Frans Fayence majolica presenteerblad. Neo renaissance. Met kariatiden en putti. 20e Eeuw. Giene France, decor garanti in alterable. Afmeting: 4,5 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits Rosenthal servies van porselein. Ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, drie dekselschalen, twee sauskommen, theekan, melk/suiker set, 13 kop en schotels, 3...
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Duitse Meissen porseleinen ezel door Erich Oehme 1942. Afmeting: 8 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel met molen landschap decor. Circa 1900. Bovenrandschade aan grote dekselvaas. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zéér grote decoratieve Chinees blauw porseleinen vazen met draken decor in goud. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse geglazuurde keramieken plaquette met kubistisch paard. Schäffenacker Germany. Lichte randglazuur schade. Afmeting: 39,5 x 35 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. 4x Delft + 1x Friese spreukschotel. Enkele beschadigingen + restauraties. Afmeting: Ø 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke dekseldoosjes. 1x 18e Eeuw, Duitsland, hartvorm, met figuren/goud decor, bodemmerk, gelijmd. 1x 19e Eeuw, Duitsland, floraal, met bodemmerk. 1x circa 1900, eivorm, figuur/flo...
Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Frans polychrome Fayence figuur op pakezel. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In matig/redelijke staat.
Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.
Hollands 9-pas tegeltableau. 19e Eeuw. Mangaan. Scheepvaart Gouden Eeuw. Vier tegels gelijmd. Afmeting: 40 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt lampetkan. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
18e - 19e Eeuws Hollands 4-pas Fayence tegeltableau. Koe met dorp decor. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Dieren/figuren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke fruitmanden van keramiek. Geglazuurd. Eén met onderschaal. 19e Eeuw. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e Eeuwse Italiaans renaissance Fayence putti figuren met wit glazuur. Restauratie + één arm los erbij. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette met afbeelding van verliefd paar in park. Gesigneerd Gille. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Opa + oma + kinderen. Napels gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse polychrome Fayence schotel. Ruiter te paard decor. Haarlijn, gekramd. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk L.F. Beschadigd. Afmeting: H 26 - 32 cm. In redelijke staat.
Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.