Antieke Franse strijdwagen pendule van compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 53 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten staande klok met origineel bronzen beslag + ingebouwd polyphon speelwerk met vijf koperen platen. Circa 1880. Met opdraaihendel en muntinworp. Weekloper met half...
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
Kleine vergulde Franse glaspendule met vergulde bronzen versieringen + klein achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met wit Carrara marmer. Circa 1860. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Antieke Franse Louis Seize pendule met Carrara marmer en bronzen figuren (vrouw + engel + hond). Le Roy a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 31 x 10 cm. In zeer ...
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Zeldzame grote vergulde Franse pendule, Lepine Paris plade de Victoires et palais geleire de Valois 124. Precisie pendule met centrale secondenwijzer en zware compensatieslinger. Afmeting: 51 x 31 x 2...
Antieke Weense vergulde messing koetsiers reiswekker met kwartier-slag + wekkerfunctie. Circa 1830. Balans goed, klok loopt. Verdere functies niet getest. Geen garantie op het uurwerk. Afmeting: 16 x...
Prachtige vroege Hollandse beschilderde Friese staartklok met originele polychromie + Enkhuizen. Met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1800. Couturier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 54,5 x 32 x 13 cm. In zeer goede...
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule onder glazen stolp. Circa 1860. Dame met paard. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 x 38 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met harp bij waterbron + tekst op basement. Enkele snaren van harp missen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:...
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....
Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...
Grote antieke Franse empire pendule van albast. Circa 1820. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Zware vergulde messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Matthew Norman London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 x 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder tafelklok met reekits en jachthond. Later voorzien van Frans pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans Symphonion notenhouten wekkerklok met pholyphoon speelwerk. Mechaniek blijft hangen, verder in goede staat. Afmeting: 42 cm.
Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School pendule met metalen wijzerplaat. Eikenhout. Weekloper, Pfeilkreuz uurwerk. Achterplaat uurwerk mist. Afmeting: 27 x 41 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle portaalklok. Circa 1870. Louis Philippe. Minimale inleg mist. Oudere restauratie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Neo renaissance. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse jugendstil kopergeslagen pendule met spreuk; 'Fort ist Fort, Hin ist Hin, drum beginn'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote zware antieke Duitse smeedijzeren Lenzkirch pendule met zuilen. Neo gotisch. Circa 1920. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia en emaille cartouches. Albast wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag. Oude wormbeval. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen Sevres plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Schwarzwalder metalen klokkenman. Koud beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wand Cartelklok van brons met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Charles Dix stierpendule met bloemen/hagedis en putti decor. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse empire comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse pendule met twee kinderen en fruitboomrank. Compositie metaal. Op rood-marmeren basement. Titel: Maraudeurs. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 cm. In goed...
Grote 18e - 19e eeuwse Friese stoelklok met datum aanduiding en maanstand + maandstand. Mogelijk gesigneerd. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing tafelklok met emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Dorsan Brevete Paris. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klokkendrager. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...
Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...
Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.
Jaren '80 Memphis-stijl metalen polychorme tafelklok met batterij functie. Afmeting: 15,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok voor nachtlicht. Met rondom facet geslepen glas. Paris deposé. Met enchappement uurwerk, achtdaags. Kaarshouder mist. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder hangklok met messing uurwerk en emaille wijzerplaat, glas mist. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 37,5 x 31,5 x 12 cm. In goede staat.
Oude koekoeksklok. Duitsland. Circa 1930. Met hertengewei. Lichte wormbeval. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bronzen miniatuur pendule. Circa 1880. Arabische vormgeving. Achtdaags enchappement uurwerk, met emaille wijzerplaat. Eén glazen strassteen mist bij wijzerplaat-omranding. Afmeting: 26 ...
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met edelman, boek en schilderspalet. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok van Gustav Becker Silecia. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Parijs uurwerk. Afmeting: 43 cm. In goede staat.