Ongesigneerd. Circa 1900. Reeën in het bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
M. Hekkink. 20e Eeuw. Vaas met roze rozen. Olieverf op linnen. Afmeting:H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtsnedes. 1. Geisha's in tuin. 2. Papegaai in boom. 3. Meeuwen bij boom. Afmeting: 31 - 38 cm. In goede staat.
J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met klipper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Schleichhardt. Duitse School. Düsseldorf 1896. Duits berglandschap in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 32,5 cm. In goede staat.
Rest-signatuur. Circa 1900. Landschap met windmolens bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 39 cm. In goede staat.
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met dorp en vulkaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Bakels. Belgische School. Circa 1920. Verso Pokkenhuis Tongelre. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Originele houtsnede Anton Pieck. 1895 - 1987. Nr. 54/75. Eigendruk. Uil op tak. Rijstpapier. Beschadigd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In matig/redelijke staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.
J. van Velzen. Haagse School. Bosgezicht met boeren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x 70 cm. In goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans zijde-schilderij. Vogel aan waterkant. Handgeschilderd op zijde. Gemengde techniek. Afmeting: H 18 x B 19 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
N. Pienemann, 1856. 1809 - 1860. Jongeman bij rotspartij. Potloodtekening op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Antieke gravure in koperen lijst. 17e - 18e Eeuw. Badende dames + graafschappen. Gravure op papier. Afmeting: H 25 x B 17,5 cm. In redelijke staat.
A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Zuid Holland. Door Guiljelmus Blaeu. 17e Eeuw. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.
P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. 1x De overste Maarten Schenk voor Nieuwmegen in 't jaar 1589, W. v/d Meer sculp. (twee vouwen). 1x Belegering van het slot Hagestein door Graave Willem den VI. Grav...
Johan Mensink, 1937. (Twente). Handwerkende boeren vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.