Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Ovaal gevormde theepot, 835/000, versierd met cannelures en een houten greep, 25x8x16cm. En een rond zilveren theecomfoor, 833/000, met koperen plaatje en geplaa...
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal/fabeldieren decor en marmeren blad. Afmeting: 81 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinese emaille sur bisquit porseleinen penselenpot met lelie decor. Afmeting: H 10,6 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. in cassette. Fraaie rechthoekig gecontourneerde flacon met een rechthoekig verlopende gouden kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien...
Fraaie zilveren doos op hoge poten met blauw glas. Ovale opengewerkte doos versierd met ramskoppen, cartouches, guirlandes, putti en vogels. Geplaatst op 4 hoge poten in zuilvorm met bokkepoten en aca...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Lot met zilveren bestek, voorzien van een dessertlepel, Haags lofje, een roomlepel, een suikerschep en een taartvork met gegraveerd biedermeierdecor, een theelepel met wajangfiguur en 4 specerijenlepe...
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok van Gustav Becker Silecia. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...
Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...
Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.