Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Geelgouden collier met hanger en een ring, 585/000, met filigrain. Een gourmetcollier met daaraan een markiesvormige streekhanger voorzien van knopjes bewerking, 42x13mm, inclusief oog, voorzien van r...
Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca 13,1 gram. Nieuw
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 916/000, met zirconia's. Solitairrring met in het midden een 6-poot chaton bezet met een zirconia en aan weerskanten een zirconia in de band gezet. In redelijk goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een gematteerde ring met iets een golf aan de bovenzijde bezet met kleine diamanten in een soort V-vorm. totaal ca 0,06 ct. breedte 4,5 mm. ca 3,6 gram. In goe...
Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een rechthoekige plaat en voorzien van een schakelbewerking in de band met een witgouden lijn in het midden. Grootte kop 13x10mm. ø 60. ca 7,5 gram. Voorzien van J.W...
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden (pink)ring, 585/000, met diamant. Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een briljant geslepen diamant. Naast de gladomzetting zitten aan weerskanten 3 briljant geslepen diamant...
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.