Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met draak in zee decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.