Geelgouden broche, 585/000, in de vorm v an 2 bloemen. 42x23mm. ca 3,2 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.