18e Eeuwse fayence polychrome mosterdpot met floraal decor. Chips, handvat gelijmd. Nederland ? Frankrijk? Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence figuur. Kind in wieg. Gemerkt A.P.K. Oudere restauratie. Afmeting: 14 X 15 X 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Royal Limoges porseleinen vaas met putti/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties + chips. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Delfts fayence kaststel, gemerkt de Klaauw. En twee porseleinen dekselvazen. Eén vaas randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen borden met figuren in landschap voorstelling. Afmeting: Ø 29,3 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke diverse Hollandse fayence borden. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit: Polychrome boerin met koe, beschadigd. Fruittreef. Drie borden, beschadigd. Afmeting: 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Gerestaureerd. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met landschap decor. Eén beschadiging. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met vogel op tak decor. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Duitse Jugendstil tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japans porseleinen inktset met roofvogels en vergulding. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met swatow chinoiserie decor/figuren in tuin. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Keramieken zebra. Maker? 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Royal Copenhagen porseleinen tablet met floraal/goud decor. Afmeting: 5 x 45 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen pronkschotels met floraal/fruit/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 27 - 31 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x K.P.M. bord, floraal/goud decor. 1x Meissen presenteerblad, floraal/goud decor. 1x Meissen taartschaal, floraal/goud decor. Afmeting: Ø 25,5 - 33 cm. In goede ...
Prachtige K.P.M. porseleinen dekselterrine. Handbeschilderd met floraal/goud decor en opgewerkte bloemen. Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met figuren. Eén bord gekramt (haarlijn), randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence tabakspot met floraal decor. Tabac Melle. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tulpenvaas met ruiter te paard/floraal decor. Bodemmerk. B.N. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 24 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence Porceleyne Fles wandborden. Landschap decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Vier Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Divers. Eén tegel zwaar beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence vazen met gedetailleerde figuren voorstelling + bodemmerk W 980 B 1H2. Eén vaas bovenrand restauratie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie zeldzame antieke Hollandse Delftse fayence theebussen. 18e - 19e Eeuw. 1x Vierkante theebus met vier landschappen/floraal decor + bodemmerk K357 24, goed. 2x Ronde theebussen met schepen decor +...
Lot antiek serviesgoed met chinoiserie decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: kandelaar, twee bloempotten, bonboniere. Afmeting: 9,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie Herend bloempotten van porselein. Floraal/vogels/insecten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,5 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen Karl Ens papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Oud Hollands 12-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Bomschuit + schelpenvisser. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse vazen met floraal decor. Circa 1900. Eén vaas chip onderrand. Afmeting: H 38 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Duitse polychrome fayence apothekerspotten. Rosmarin + O. Laurinum + E. Hier Picr. Minimale chips. Afmeting: 20 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse fayence borden. 2x Makkum, circa 1900. 1x Delfts bont, circa 1800. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse fayence wandschotels. 1x Makkum, bloemvaas decor, circa 1900. 2x Petrus Regout Maastricht, circa 1900. Afmeting: Ø 34 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence tegeltableau. Waterschappen met meander omranding. Afmeting: 39 x 65 cm. In goede staat.
Vier delen Spaans Lladro porselein. 20e Eeuw. Twee ganzen, jongen met voetbal, en een lampenvoet. Afmeting: 10,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Tichelaar Makkum aardewerken dekselpotten met chinoiserie decor. Circa 32 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Porceleyne Fles kaststel. Circa 1920. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met koeien in landschap decor. Met bodemmerk De Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28,5 - 42 cm. In goede staat.
Antieke bisquit porseleinen figurengroep. Religieus. Circa 1900 of ouder. Bodemmerk A.F. Eén hoorn os mist, verder goed. Afmeting: 27 x 26 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse vazen met diverse decors. 1x Chinoiserie/landschap/figuren decor. 1x Chinoiserie/landschap met pagode decor. 1x Floraal decor. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Figuren bij hek/floraal decor. Gemerkt H.L. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek klein vier-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. Gemerkt van Duyn. Circa 1800. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de...
Drie prachtige 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselvazen. 1x Riviergezicht met zeilboot, De Klaauw. 1x Havengezicht met grachtenpanden/figuren decor, De Bijl. 1x Tweemaster met figuren decor, g...
Vier delen 18e eeuws Hollands Delfts fayence. 1x Kleine polychrome dekselvaas. 1x Bord, ongemerkt, chinoiserie decor. 1x Bord, kang xi decor De Bijl. 1x Groot bord, chinoiserie decor, ongemerkt. Afmet...
Twee 19e eeuwse porseleinen schalen met gedetailleerd handgeschilderd landschappen/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Eén chip bij één schaal aan onderkant. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...
Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Twee delen oud/modern aardewerk. 1x Dekseldoos. 1x Hoofd geblinddoekt op marmeren sokkel. Afmeting: 28 x 27 x 13 cm./ H 31 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In ...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse kleine Franse empire porseleinen vazen met landschap decor + vergulding. Beide vazen gaaf. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. 1x Man met duif. 1x Vrouw met rozen. Passau. Tweede helft 19e eeuw. Eén vinger beschadigd en enkele chips aan groene bosschage. Afmeting: H 15 - 16 cm. In redelijk/goe...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Duits Meissen porseleinen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: grote schaal, botervloot, zes schaaltjes, twaalf ontbijtborden, tablet, acht borden, mosterdpot en een diepe schaal. Mini...
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat