Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.
Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.
Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.
Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.
Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Pol Dom (verso). 1885 - 1978. Scheveningse vissersvrouwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 51,5 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Oud één dollar biljet. Series 1957 B. Met signatuur Andy Warhol + certificaat. In pvc-houder. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.
L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 97 cm. In goede staat.