Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.
Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.
Wilhelmina van Oranje Nassau. 1880 - 1962. Provenance van Wilhelmina. Gezicht op Fjord Noorwegen. Als dank gekregen door vriendin. Plus lithografie paleis het Loo Apeldoorn. Olieverf op linnen. Marouf...
Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Vrouw en kind aan het sprokkelhout zoeken in berkenbos. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.
Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.
Wilhelmus Cornelis Chimaer van Oudendorp. 1822 - 1873. Hollands renaissance interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.
Jan Sluyters jr. 1914 - 2005. Impressionistisch riviergezicht met bomen partij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
N. Ortlieb pinx. Duitse School. Duits biedermeier meisje met bloemstuk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 64 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met drie-master. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1959. Drie kittens met veer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische feestdagen ikoon. Met certificaat. In het midden de opstanding van Jezus/Anastasia, daarom heen twaalf andere christelijke feesten. Afmeting: 37,5 x 44,5 cm. In goede staat.
Herman Kruijder. 1881 - 1935. Portretman met hoed + drie briefkaarten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Paraplu verkoper. Met anekdote voor Rie. Ets op papier. Afmeting: H 10 x B 6 cm. In goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
Han Veneman. 1939 - 1991 (Almelo). Expressieve figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Riviergezicht met ophaalbrug, figuur en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Titel: het oude lampje (1939). Blaker. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Atelier Floris Arntzenius. 1864 - 1925. Stilleven met porseleinen figuur. Aquarel op papier., met echtheidsverklaring kleindochter. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.
18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Vincent Igor Ilinsky. Oekraïne. 1966 - Kharkiv. Jazz zangers met pianist. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Hollands riviergezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.