Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...
Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde lokeend voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws sabel met bronzen heft. Oxidatie lemmet. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.
Oud schaakspel met been imitatie schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Gelimiteerde uitgave van PIKO modeltrein 'Rail magazine'. Holland. Onbespeeld en in originele verpakking. Afmeting: 29 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Kleine Friese schippertjes stoelklok met maanstand + wekker. Handbeschilderd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok. Kibble London. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén krimpnaad. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.
Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.