18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan. Polychrome. In de vorm van een aap. Gemerkt P.B.Z. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse empire stijl chocolade kop + schotel met putti's in landschap decor + vergulding. Eén minimale chip onderkant kopje. Verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 17,5 cm.
Lot antieke Weense kop en schotels met floraal decor en goudrand. Augarten. Circa 1900. Bestaande uit: zes kopjes + acht schotels. Afmeting: 6 - 11,6 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke polychrome Rozenburg Den Haag wandschotel met een portret naar de schilder Molenaer. 17e Eeuw. Gemerkt letter R + 29. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen dekseldoos met bronzen montuur. Figuren/goud decor. Afmeting: 21 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Gedecoreerd met opgewerkte bloemen en draken. 20e Eeuw. Eén drakenkop mist + chips. Afmeting: H 111 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Sevres tafelschaal van porselein met bronzen montuur + draken. Circa 1848 - 1852. Afmeting: H 12 x Ø 37 cm. In goede staat.
Drie antieke ronde tegeltableau's. Jugendstil. Circa 1910. 4-Pas. Figuren decor. Afmeting: circa Ø 39 cm. In goede staat.
Set van zeven Delftse fayence apothekerspotten. 18e Eeuw. Mangaan kleurig met pauw decor. Enkele chips onderranden. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence tulpenvaas met chinoiserie decor. Gemerkt AP. Afmeting: 23 x 22 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica jardiniere met messing montuur en klauwpoten. Floraal decor. Circa 1880. Genummerd. Afmeting: 33 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Drie delen antiek majolica. Jugendstil. Circa 1900. Eén console beschadigd. Floraal decor. Afmeting: 34 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse polychrome platelen St. Lukas vaas. Rood, zwart floraal decor. Gemerkt Maarssen Holland. Circa 1925. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Antieke Rozenburg Den Haag platelen polychrome wandschotel met floraal decor. Circa 1900. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Zeldzame majolica wandsierschotel door José Alves Cunha. Portugal. Caldas Rainha. Reliëf met slang, salamander en insecten. Enkele minimale chips. Afmeting: H 9 x Ø 23 cm. In goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen ontbijtservies met chinoiserie/lange lijs decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica figurengroep. Man en vrouw bij boom. Zwaard mist. Circa 1900. Afmeting: 37 x 28 x 16 cm. In redelijke staat.
Italiaanse polychrome apothekerspot met medaillon. Albarello, naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 21cm. In goede staat.