Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws polychrome fayence kraantjeskan in de vorm van een figuur zittend op drankfust. Deel kraantje mist. Bovenrand hals gelijmd. Afmeting: H 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes. Kobalt blauw. 20e Eeuw. Eén kopje gaaf. Eén kopje haarlijn. Afmeting; H 5 x Ø 5,6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Italiaanse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 18 - 20 cm. In goede staat.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.