Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1990. Epreuve d'artiste. 1925 - 1992. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.
G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
18e Eeuws gouache familiewapen van Nicolaas Hooykaes 1782. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Art Deco stilleven met gevogelte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
D. Pelotti. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling naar Max Liebermann. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap Hillenius. 1934 - 1999. Rozen en lissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 B 50 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1993. 1918 - 2002. Bosschage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Bosgezicht met hekwerk en figuur. Sepia op papier. Afmeting: H 45 x B 58 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1918 - 2002. Vrouw met hoed bij raam. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.
Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.