This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Starting price 200 EUR

J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte honden figuren
Starting price 225 EUR

Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Starting price 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte vrouw
Starting price 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw pakt liefdesbrief bij boom
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.

A.C. van Noort, Bloembolvelden
Starting price 250 EUR

A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembolvelden Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 45 cm. In goede staat.

A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Starting price 250 EUR

A.F. van Noort. 1953 - . Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P. Verschuur, Paarden aan waterkant
Starting price 250 EUR

P. Verschuur. Circa 1920. Hollandse School. Paarden langs rivierkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Polderlandschap
Starting price 250 EUR

Jan Knikker. 1884 - 1957. Poldergezicht met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind op stoel
Starting price 250 EUR

Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind
Starting price 250 EUR

Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Starting price 250 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Jean Michel Basquiat, Modern figuur
Starting price 250 EUR

Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Starting price 250 EUR

Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Kirdi, Naakte vrouw
Starting price 250 EUR

Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.

Wilhelm Hambüchen, Bomschuit met vissersvolk
Starting price 250 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.

Marc Chagall, Figuren in circus
Starting price 250 EUR

Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Starting price 250 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Nr. 4/199. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw voor spiegel
Starting price 275 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Starting price 275 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jongen met ezel bij rivier
Starting price 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Portret meisje
Starting price 275 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. Portret meisje. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.

J.P. van Velzen, Landschap met figuren
Starting price 300 EUR

J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Houten reliëf
Starting price 300 EUR

Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Glanerbrug. Abstract houten wandreliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.