This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Hanglamp
Result: 63 EUR

Messing hanglamp met glazen kap

Wijwaterbak
Result: 40 EUR

geel koperen gedreven wijwaterbak. ca 1880

Bloempot 2x
No reserve price

Geel koperen gedreven bloempot en een roodkoperen bloempot op pootjes

4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk
Starting price 300 EUR

4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw

Gamma Vliegtuig
Result: 125 EUR

blikken speelgoedvliegtuig 50-er jaren. GAMMA

2 Vazen
Starting price 30 EUR

2 xRood- en goudkleurige bloempotten

Schemerlamp 2x
Starting price 20 EUR

2 notenhouten schemerlampen met kap

Blaker
Starting price 110 EUR

Geelkoperen ovale blaker Holl. ca 1870

Schotel
Starting price 165 EUR

Tinnen schotel Holland 18e eeuw

Kroonlamp
Starting price 20 EUR

vijfarmige kroonlamp met kapjes

Ketel
Result: 40 EUR

Geelkoperen ketel(ca 1900) Amsterdamse school en een geelkoperen bloempot (ca 1880) op leeuwepootjes

2 lampjes
Result: 10 EUR

2 staande schemerlampjes met metalen voet

Divers koperwerk
Starting price 30 EUR

Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard

Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau
Starting price 500 EUR

Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.

beddepan
Starting price 50 EUR

roodkoperen beddenpan

viool in koffer
Starting price 50 EUR

viool in koffer

Diverse tegeltjes
Result: 30 EUR

doos met diverse tegeltjes 30 a 40 stuks

2 prenten + schilderij
Result: 15 EUR

3 prenten en schilderij met vossen

6 delen messing
Starting price 15 EUR

6 delen messing

Paraplubak + messing mandje
No reserve price

Paraplubak en messing mandje

Kolenkit + 2 strijkijzers
Starting price 15 EUR

Kolenkit en 2 strijkijzers

2 wandborden + 2 kruiken
Starting price 15 EUR

2 wandborden, 2 kruiken en een pan

haardscherm
Result: 40 EUR

Haardscherm ( zgn. vonkenvanger)

2 aardewerk tegeltableaus
Starting price 935 EUR

2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.