This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Schilderij Fred Arends
Starting price 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

J. Akkeringa
Starting price 800 EUR

Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...

Schilderij J. Remmelenkamp
Starting price 100 EUR

"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed

Schilderij J.F. Hulk
Starting price 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

Schilderij Markestein
Starting price 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

Oude landkaart
Result: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

Schilderij H. Hulk
Starting price 1.000 EUR

gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm

Schilderij Brolsma
Starting price 110 EUR

gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm

Aquarel James Hardy
Starting price 1.250 EUR

Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.

6 etsen
No reserve price

6 etsen

Schilderij A. Karssen
Starting price 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

tekening
Result: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Result: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

J. du Rien
Starting price 50 EUR

J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm

3 Engelse prenten
No reserve price

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
No reserve price

gesig. R Deggen, vrouw met paard

3 ingekleurde Franse modeprenten
Starting price 125 EUR

3 ingekleurde Franse modeprenten, 22x28cm.

Houtsnede
No reserve price

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
No reserve price

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

8 etsen en prenten
Starting price 40 EUR

8 etsen en prenten Cond.: R

Olieverfschilderij Evert Moll
Starting price 2.200 EUR

Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm

schilderij
Result: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

Schilderij Evert Moll
Starting price 880 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm

schilderij
No reserve price

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.