Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw
Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800
Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900