This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Vaas, Rozenburg
Starting price 1.250 EUR

Grote vaas met zwaluw, Rozenburg H.30 cm.

Imari dekselvazen, 2x
Result: 1.350 EUR

4 chinese rose porseleinen sierborden
Starting price 880 EUR

4 chinese rose porseleinen sierborden,Chien-Lung periode 18e eeuw

koektrommel
Starting price 820 EUR

zeer grote zilveren koektrommel

pijpvaas
Starting price 750 EUR

Platelen buikvaas op kleine voet gemerkt Rozenburg H.20cm.

pijpvaas
Starting price 750 EUR

Platelen pijpvaas met molen gemerkt Rozenburg H.28cm.

Polychroom beschilderde aardewerk plaquette
Starting price 715 EUR

Polychroom beschilderde aardewerk plaquette- gemerkt en gesigneerd "Harlingen" en "L.J. v.d. Wal"
-19e eeuw

Voetvaas
Starting price 650 EUR

Dubbele voetvaas, Rozenburg H.18 cm.

orenvaas
Starting price 650 EUR

Platelen orenvaas, gemerkt Rozenburg H.22cm.

vaas
Starting price 650 EUR

Buikvormige vaas, Rozenburg H 19 cm.

oorvaasje
Starting price 550 EUR

schaalvormig oorvaasje Rozenburg H. 12.5cm.

oorvaasje
Starting price 550 EUR

schaalvormig oorvaasje Rozenburg H.12.5 cm.

pijpvaas ( hoog)
Starting price 450 EUR

Platelen pijpvaas blond. Hoog model gemerkt Rozenburg. H.26 cm.

Kraagvaas
Starting price 450 EUR

kliene platelen kraagvaas Rozenburg H15cm.

vaasjes 1 paar
Starting price 450 EUR

een paar balustervormige vaasjes Rozenburg H.12.5cm.

Imari bloemvaas 2x
Result: 360 EUR

Imari bloempot ca. 31cm hoog, 2x

Schotel
Result: 370 EUR

Een blauw poreseleinen schotel, Wanli ø37 cm.

tulpenvaas
Starting price 390 EUR

Blauw porseleinen tulpenvaas H. 50 cm.

buikvaas
Starting price 390 EUR

Grote buikvaas met vogel en fruitdecor H.45 cm.

Theepot
Starting price 380 EUR

grote engelse zilveren familietheepot

royal albert servies
Result: 600 EUR

Salver
Result: 315 EUR

Mooi engels zilveren salver

vaasje Rozenburg
Starting price 350 EUR

Blauw-bruin Balustervormig vaasje, Rozenburg H. 20cm.

knobbelvaasje
Starting price 350 EUR

Ballustervormige knobbelvaas Rozenburg H.18cm.