L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Aquarel voorstellend een 19de eeuws Winterlandschap, onduidelijk gesigneerd. 30x20 cm.
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm