This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Sold
Floris May 1197
Floris May

Result:

50 EUR

Sold
Etsen en staaldrukken 1212
Etsen en staaldrukken

Result:

50 EUR

Sold
Etsen en staaldrukken 1214
Etsen en staaldrukken

Result:

50 EUR

Sold
Etsen en staaldrukken 1217
Etsen en staaldrukken

Result:

50 EUR

Sold
Etsen en staaldrukken 1218
Etsen en staaldrukken

Result:

50 EUR

Sold
schilderij 1045
schilderij

Result:

45 EUR

Sold
2 Noorse gravures 1072
2 Noorse gravures

Result:

45 EUR

Sold
Prent 1094
Prent

Result:

45 EUR

Sold
Tekening op papier 1086
Tekening op papier

Result:

43 EUR

Sold
Gravure 1087
Gravure

Result:

40 EUR

Sold
Litho 1092
Litho

Result:

40 EUR

Sold
3 prenten 1130
3 prenten

Result:

40 EUR

Sold
stilleven 1034
stilleven

Result:

38 EUR

Sold
schilderij 1029
schilderij

Result:

30 EUR

Sold
5 aquarellen 1222
5 aquarellen

Result:

30 EUR

Sold
Schilderij H. Weijers 1177
Schilderij H. Weijers

Result:

27 EUR

Sold
schilderij 1080
schilderij

Result:

25 EUR

Sold
Rene Coler 1248
Rene Coler

Result:

25 EUR

Sold
middelandse zee 1255
middelandse zee

Result:

25 EUR

Sold
Ets P.A. Nijgh 1145
Ets P.A. Nijgh

Result:

22 EUR

Sold
Olieverf op paneel 1049
Olieverf op paneel

Result:

20 EUR

Sold
steendruk  Riviervismarkt 1056
steendruk Riviervismarkt

Result:

20 EUR

Sold
Olieverf op paneel 1163
Olieverf op paneel

Result:

20 EUR

Sold
Scholz 1168
Scholz

Result:

20 EUR

Sold
tekening 1011
tekening

Result:

15 EUR

Sold
2 prenten 1075
2 prenten

Result:

10 EUR

Sold
landkaart 1081
landkaart

Result:

10 EUR

Sold
ets 1136
ets

Result:

10 EUR

Sold
3 prenten 1161
3 prenten

Result:

10 EUR

Sold
Ets 1234
Ets

Result:

10 EUR

Sold
Steendruk 1227
Steendruk

Result:

9 EUR