"Oogsttafereel met paarden", olieverf op doek, gesig. Cor Bouter cond.Goed, 28x40cm
Huib Daniels, olieverf op paneel, voorstellend strandgezicht. cond.UItstekend, 13x18cm
Evert Moll, olieverf op linnen, Rotterdamse haven, 1878-1955 Den Haag, 49x39cm
Olieverf op linnen, Antal Berkes, 1874-1938, Budapest, , stadsgezicht,cond. uitstekend, 32x205cm.
Bart Peizel, olieverf op doek, portret, cond.Goed, 70cmx60cm
Aquarel Johannes Weiland(1856-1909 Den Haag), cond.Uitstekend, 28x36cm
" beeklandschap met knotwilg en koeien", maroufle. (linnen op paneel geplakt), gesigneerd linksonder M. Gidding (Marinus Gidding 1863-1925). cond.Redelijk, 24x30cm
Schilderij W. Horselenberg, olieverf op doek, Stadsgezicht te Overschie, Rotterdam 1881- Zeist 1961, cond.Matig, 60cmx95cm
Olieverf op paneel, Johan Jungbluth(1860-1912 Dusseldorf), winterlandschap cond.Uitstekend, Uitstekend,15x23cm
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school, 13x18cm
Albertus Verhoesen, Olieverf op paneel, 1806-1881 Utrecht. 13,5x7cm. Cond.: U Voortstellend: pluimvee bij ruïne.
olieverf op paneel, winterlandschap, Johann Jungblut(1860-1912 Dusseldorf) cond.Uitstekend, 37x23cm
Olieverf op paneel, J.C. Vaarbergg(1825-1871 Amsterdam),cond.Uitstekend, 15.5x18.5cm
acryl op paneel, Lilian Luiten, staand naakt, cond.Uitstekend, 50x70cm
E.F. van der Burgh (15 maart 1929-Arnhem) olieverf op linnen, stadsgezicht Arnhem 60x70cm. Cond.: U
olieverf op paneel, winterlandschap met schaatsers, 19e eeuws, ond. gesig.cond.UItstekend, 19x12cm
H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht,cond.Uitstekend, 30x15cm
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
OIieverf op linnen, Aamsveen,Lilian Luiten cond.Uitstekend, 50x70cm
Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U
gesig. C. de Bruin, stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm
olieverf op linnen, gesig. Facceni, muzikanten,cond.Uitstekend, 40x60cm
Pastel op papier, ploegende boer, Cornelis Albert Assendelft(1870-1945),cond.Uitstekend, 60x70cm
Olieverf op paneel, W. Luywenburg(1907 Wageningen), landschap. cond.Goed, 37x27cm
35x42cm
Olieverf op linnen, Andries van den Berg, 1852-1944 Den Haag, Larens interieur,cond.uitstekend, 30x40cm.
olieverf op linnen, landschap met eenden, Jan van Rhijnnen(1859-1927 Den Haag),cond.Uitstekend, 60x80cm
Daniels, Hollandse school, olieverf op paneel, magere brug,cond.uitstekend,24x18cm
olieverf op linnen, gesig. Roll. landschap met koeien,cond.Uitstekend, 33x46cm
Anton Karssen, olieverf op paneel, ijsgezicht, Hollandse school, cond.uitstekend, 12x16cm,
Engels ingekleurde gravure op papier. St James park en tweemaal Engelse prent op papier "Cries of Londen"
cond.Goed, 61x52cm en 34x45cm
Olieverf op karton, Louis Stutterheim, 1873-1943, Den Haag,cond.uitstekend, 30x40cm
Olieverf op paneel, onduid. gesign., Amsterdam bij nacht cond.uitstekend, 15x20cm.
olieverf op linnen, Jaap van Kregten(1878-1967 Ermelo), landschap met koeien cond.Redelijk,45x35cm
pastel, Milly van Duivenbode(Amsterdam 1901), stilleven cond.Uitstekend, 48x36cm
2 pentekeningen, kruis met vlinder, Julie D, gesig teteng le 8 december 1831
Sepia teken, ond. gesig, landschap, opgehoogd met wit cond.Goed, 21x29cm en 32x24cm
Diverse aquarellen en etsen van P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), diverse voorstellingen en diverse afmetingen.cond,Goed
Olieverfop linnen, riviergezicht, Ben Viegers, 1886-1947, Nunspeet. cond.uitstekend,43x27cm.
Ant. landkaart op papier, Fredericus de Wit, Amsterdam cond.goed ,60,5x90cm.
olieverf op linnen, Jan van Vuuren, 1871-1941, Ermelo, voorstellend een landschap cond.uitstekend, 40x50cm.