Ruurd Hallema, dame met kous achter piano cond. uitstekend, 70x100 cm
Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend
gouche op papier, Max Raedecker,cond.uitstekend, 65x50cm.
zijdeschildering, Lilian Luiten, Enschede, portret cond.uitstekend, 50x70cm.
olieverf op papier. Roger Etienne, portret Parijs, cond. uitstekend, 60x47 cm
olieverf op papier, Roger Etienne, portret Parijs, cond. uitstekend, 50x60cm.
Olieverf op linnen, gesig. G. van Hoven. Voorstellend havengezicht. 30x70cm. Cond.: uitstekend
Gisela Sedatis -Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: kleine stad, olieverf op papier.
gesign.G.Sedatis-Grosser met lijst 28x27cm, cond: uitstekend
aquarel Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: naakt, cond: uitstekend, 50x70cm
Olieverf op paneel, gesig. Wesseling, voorstellend: landschap, cond: goed, 21x32cm.
Olieverf op paneel, W. Scheuerer, voorstellend: muzikanten Duitsland, cond: matig, 60x80cm.
Olieverf op linnen, Johannes Barend Koekkoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend: polderlandschap,
cond: uitstekend, 66x45cm.
olieverf op linnen, Louis F. Wijmans, 1905, Utrecht, voorstellend: bouwput, cond: goed, 50x70cm.
aquarel Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: portret, cond: uitstekend, 58x45cm.
olieverf op paneel, gesig. Schiedges, voorstellend een zeegezicht, cond: uitstekend, 51x43cm.
aquarel, Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: bloemstilleven, cond: uitstekend, 70x93cm.
Aquarel, F.J.D. Boers, 1914- Belgie, voorstellend : Frans landschap, cond.: uitstekend, 24x35cm.
5 stuks Aziatische aquarellen op papier, waaronder Soewardja, cond: Uitstekend, div. afm.
aquarel, Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: bloemen, cond: uitstekend, 51x70cm.
aquarel, Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: vaas met bloemen, cond: uitstekend, 57x42cm.
olieverf op linnen, gesig. Hüll 1906, voorstellend: winterlandschap, cond: goed, 60x90cm.
olieverf op linnen, ongesig., voorstellend: naakte dame, cond: uitstekend, 60x90cm.
aquarel, Lilian Luiten, Enschede, voorstellend: duinlandschap, cond: uitstekend, 70x50cm.
Hollandse boerderij aan water Gesign.H.Heuff (1875-1944) Den Haag, 20x36 cm.
Olieverf op linnen, gesig. T. Thomas, strandgezicht. 100x60cm. cond.: uitstekend
Kleuren litho,abstrakt van een kat, gesign.Karel Appel (1921-2006), 25x31 cm
onduid. gesig. olieverf op linnen, Buurse Beek, cond: uitstekend, 30x40cm.
Anthonius Philippus Derzken van Angeren, voor anker liggende driemaster, 39.5x29 cm
H. Wijsmuller. Winterlandschap met molen en waterlandschap met molen, 20x10 cm.
A.J. van Prooijen, olieverf op paneel, landschap met figuren, 1834-1898 Amsterdam, cond: uitstekend, 31x21cm
olieverf op linnen bloemstilleven vaas met bloemen gesign.C.Booy, cond: uitstekend, 60x80 cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. winterlandschap, cond: Matig, 50x70cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. portret van paard, cond: Uitstekend, 50x60cm
Olieverf op paneel, ond. gesig. ploegende paarden, cond: redelijk, 40x60cm
litho, gesig. Mowet. voorstellend: naakt. 30x30cm. cond.: uitstekend, 30x30cm.
religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: redelijk
religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: goed
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.
olieverf op linnen, J.J.F. Damschröder, 1825-1905, Velsen, voorstellend: landschap.