This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Floris May
Result: 50 EUR

Olieverf op linnen, stilleven, gesig. Floris May. cond.redelijk, 50x60cm

Etsen en staaldrukken
Result: 50 EUR

50 diverse Etsen en staaldrukken

Etsen en staaldrukken
Result: 50 EUR

Etsen en staaldrukken
Result: 50 EUR

Etsen en staaldrukken
Result: 50 EUR

schilderij
Result: 45 EUR

Olieverf op linnen, landschap met molen, onduidelijk gesig.60x80cm.

2 Noorse gravures
Result: 45 EUR

twee ingekleurde prenten op papier cond.Redelijk, 15x21cm

Prent
Result: 45 EUR

Ingelijste prent op papier, Frans Oerder, stilleven, 60x80cm.

Tekening op papier
Result: 43 EUR

Tekening op papier, ond. gesign., leeuwen, cond.Goed, 65x43cm

Gravure
Result: 40 EUR

Gravure, Roodenburg, stadsgezicht Amsterdam 38x54cm.

Litho
Result: 40 EUR

Litho, A.J. van 't Hoff, kraaien 48x37cm.

3 prenten
Result: 40 EUR

3 prenten, diverse afmetingen.cond.Goed

stilleven
Result: 38 EUR

Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.

schilderij
Result: 30 EUR

5 aquarellen
Result: 30 EUR

5 stuks Aziatische aquarellen op papier, waaronder Soewardja, cond: Uitstekend, div. afm.

Schilderij H. Weijers
Result: 27 EUR

schilderij
Result: 25 EUR

Rene Coler
Result: 25 EUR

middelandse zee
Result: 25 EUR

Ets P.A. Nijgh
Result: 22 EUR

Ets P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), Veere.cond.Goed, 26x30cm

Olieverf op paneel
Result: 20 EUR

steendruk Riviervismarkt
Result: 20 EUR

Steendruk "Rivierfischmarkt" te 's Gravenhage 36x27cm.

Olieverf op paneel
Result: 20 EUR

Olieverf op paneel, ond. gesig., landschap,cond.Redelijk, 19x14cm

Scholz
Result: 20 EUR

olieverf op linnen, gesig. Scholz, bloemstilleven cond.Uitstekend, 77x77cm

tekening
Result: 15 EUR

2 prenten
Result: 10 EUR

2 prenten in lijst, reproductie Sara Moon, beide 40x60cm.

landkaart
Result: 10 EUR

Litho op papier, landkaart Brabant.cond.redelijk 47x61cm.

ets
Result: 10 EUR

Ets, Goedhart, Kolkje te Amsterdam 28x30cm.

3 prenten
Result: 10 EUR

3 kleine prenten cond.Goed

Ets
Result: 10 EUR

Kleurprent, ond. gesig., voorstellend: Brugge, 35x26cm.

Steendruk
Result: 9 EUR

Kruseman van Elten, hunebed te Valthe