Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel
Bronzen sculpture van:Ruurd Hallema, (25-01-1954 Munstergeleen) Liefde, gelimiteerd:46-50. Met een gesig. boek van de kunstenaar.
Bronzen sculpture van:,Ruurd Hallema,(25-01-1954,Munstergeleen, )L'Amour passionnee gelimiteerd;28-50,
met een gesign.boek van de kunstenaar.
Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm