This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Jugendstil vaas
Starting price 25 EUR

Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G

2 Familie borden
Starting price 60 EUR

Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G

Anton Dirckx, Parijs
Starting price 450 EUR

Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U

Ketting zilv.engel
Result: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Bureau
Starting price 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Markasiet,granaat ring
No reserve price

Ring zilver 925, bezet met 6 granaten en markasieten. ø53

Leren draaifateuil
Result: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Plantentafeltje
Result: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Result: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Capali collier
No reserve price

Capali collier, L.47 cm. gemaakt van kristalkogels, ø10 mm., sluiting zilver 925/000

Delfts blauw tabakspot
Starting price 350 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G

2x Lladro meisje
Result: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Glazen schaal silver-overlay
Result: 60 EUR

Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.

Zilveren kandelaar
Result: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

Biedermeier tafel
Starting price 75 EUR

Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G

Balinees vleesbestek
Result: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

Zilveren suiker- en melkkan
Result: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

Perzisch kleed 154x90cm.
Starting price 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Result: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Starting price 20 EUR

Aziatisch spel

Eikenhouten partnerdesk
Starting price 225 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Brillenkoker montuur silverplated
Starting price 100 EUR

Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U

2 Platelen vazen
Result: 50 EUR

Twee keramiek vazen. 1x Gouda Regina 438 W.B. Bonsel (chip aan de voet). 1x Vaas Eros 1924, ontwerp W.J.R. (haarscheuren). 23-28cm. Cond.: R

5 Horloges
Result: 30 EUR

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen, ca. 6 maand oud met doos., 2x Moretime nieuw, ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw, ongedragen