This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Kristallen kandelaar
Result: 40 EUR

Orrefors kristalvaas op losse voet (Zweden) 20e eeuw, te gebruiken als kaarskandelaar 26xø14,5cm. Cond.: U

Div. Hummels + bordje
Result: 80 EUR

Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U

12 Keramiek borden
Starting price 20 EUR

12 Keramiek borden begin 20e eeuw waaronder Seltmann Weiden en Dawson. 4 Stuks beschadigd ø14-ø26cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Starting price 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

2 Imari kastkommen
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G

Chinees imari bordje
Result: 70 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Result: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

Porseleinen beeld, dame
Starting price 125 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

2x Porseleinen beeld
Starting price 125 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

Porseleinen groep
Starting price 175 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)

Porseleinen beeld, dame
Starting price 70 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Starting price 70 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Result: 50 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groepje
Starting price 70 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Result: 30 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Starting price 70 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Starting price 80 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen man en vrouw
Result: 60 EUR

Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.

2 Porseleinen beelden
Result: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Starting price 30 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Result: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen groep, valsspeler
Starting price 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Porseleinen edele dame
Result: 46 EUR

Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.

Porseleinen groep Sommeil
Starting price 80 EUR

Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.