Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G
Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U
2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G
Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G
Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G
Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G