Onduidelijk gesigneerd (H Dahl...) 20e eeuw Duitse school, olieverf op paneel, ganzenhoedster met geit en ganzen 18x24cm. Cond.: U
Mechelse eikenhouten kapstok ca. 1900 met 6 haken, facetgeslepen spiegel en twee leeuwekoppen 79x100cm. Cond.: G
Hans Pick (1931 Düren Rheinland), olieverf op paneel, Worpswede wintergezicht 30x40cm. Cond.: G