Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...
Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G
Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G
Klapcreolen WG 585/000 beide met aan een zijde briljanten 1.25 crt. andere zijde zwarte briljanten 0.80 crt. en briljanten 0.45 crt.W/SI L.18 mm.,8.1 gr.
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...
Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G
Designer ring WG 585/000 bezet met briljanten en diamant-baquettes 1.50 crt. l.get.W-W/SI-PI., ø 54, 5.9 gr.
Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.
Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U
Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...
Armband GG 585/000 bezet met 21 ovaal gefacceteerde saffieren in zeer goede kleur en diamant-baquettes 0.70 crt. W/SI, L.
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.
Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.
Keerbare ring GG 750/000, een zijde met tanzaniet 0.56 crt,en briljant, andere zijde roze saffier 0.51 crt. en briljant.Totaal 0.46 crt.ø51
Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.
August Willem van Voorden (1881 - 1921 Rotterdam), wordt ook wel de Breitner van Rotterdam genoemd, olieverf op linnen, de maaskant 20x24cm. Cond.: G
Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...
Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G
Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U
Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met emaille wijzerplaat ca. 1840. Voorstelling van een bloemenverkoopster met bloemenmand. 43x31x12cm. Cond.: U
Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.
Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.
Ring GG 585/000 bezet met gefacceteerde citrien(kussenvorm) gefac.gele saffieren en briljanten 0.36 crt. W/SI, ø 55, 10.9 gr.
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G
Jan Hoogsteijns (Beverloo 1935 -), o.a. museum van Schone kunsten in Bergen, olieverf op linnen, titel "Augustus" 50x70cm. Cond.: G
Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Antiek 3-delig pendulestel van marmer met brons ca. 1880. Frankrijk, Louis Seize 2e periode. Gestempeld F. marti Paris Medialle D'or. In zeer goede staat 44x22x12cm. en 28x10x10cm. Cond.: U