This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Bijbel met zilv. sloten
Starting price 290 EUR

Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.

2 Zilveren kandelaartjes
Starting price 60 EUR

Sterling zilveren kandelaartjes. 925/000 5,5cm. Cond.: U

Rhodoniet collier
Starting price 325 EUR

Rhodoniet collier,L 42cm., met vlinderslot en 53 GG 585/000 tussenbolletjes.

Collier, parelmoer/goudsteen
Starting price 275 EUR

Collier gemaakt van goudsteen en parelmoer, 12 GG 585/000 tussenbolletjes en GG 585/000 bolsluiting , waaraan eenGG 585/000 hanger bezet met diamant..L 42cm.

Collier
Starting price 275 EUR

Collier van calciet,maansteen en gesneden been, 20 GG 585/000 tussenbolletjes en sluiting GG 585/000, L 41-45 cm. waaraan een hanger

Amethist collier
Starting price 250 EUR

Facet geslepen amethist collier,met 750/000 WG bolslot, en hanger bezet met briljant. L.41 cm.

Oorstekers WG met bril.
Starting price 120 EUR

Oorstekers WG 585/000 met briljant

Memoryring bril.
Starting price 400 EUR

Memory ring WG 585/000 met briljant 0.85 crt., ø59, 4.3 gr.

Rozetring Bril.
Starting price 525 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant . ø57, 3.3 gr.

WG Ring, Bril.
Starting price 110 EUR

Ring WG 585/000 in S -vorm, bezet met een briljantje. Ø50, 2.2 gr.

WG Rozetring bril.
Starting price 1.150 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.

WG Ring met bril.
Starting price 140 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant. Ø51, 3 gr.

Solitair ring Bril.
Starting price 160 EUR

Solitair ring WG 585/000 bezet met een briljant 0.10 crt.,ø53, 2.2 gr.

GG Solitairring
Starting price 325 EUR

Solitairring GG 585/000 bezet met een briljant 0.18 crt.(Engelse zetting), ø55, 4.2 gr.

Zilveren ei met afbeelding
Starting price 160 EUR

Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Starting price 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

2 Miniatuur hondjes
Starting price 50 EUR

Twee zilveren miniatuurhondjes 925/000, ca. 28gr. Cond.: U

Flacon met gouden dop
Starting price 200 EUR

Parfum flacon met gouden dop.Dopje is beschadigd. (binnenstopje zit erbij) H. 12 cm.

Zilveren bouilloir
Result: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Zilveren servies, parelrand
Starting price 1.100 EUR

4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G

Bonbonniere, zilv. voet
Starting price 110 EUR

Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G

Schaaltje
Starting price 70 EUR

Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooilepel
Starting price 175 EUR

Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U

Zilveren tafelbel
Starting price 280 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G