Tinnen Buick 1961, Creme/roodkleurig gemaakt door Ichiko Japan. 48x16,5cm. Cond.: R-G
Monkeemobile (The Monkees), gemaakt door Aoshin for Screen Gems Inc. Compleet met alle figuren.
Heubach Koppelsdorf 320. grijze slaapogen, geleed lijf. Mooi oud jurkje en donkerbruine haren pruik. Gaatjes in de neus. Hier en daar beschadigingen 52cm.
Armand Marseille 990. Open mond met 2 tanden boven, bruine slaapogen, haren pruik en open vingers 62cm. Scheurtje in de hals Cond.: R
Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G
Blauwe slaapogen, boven 4 tandjes, mooie mohairpruik lichtblond. Neusje mist verf, mist rechts de middelvinger, geleed lijf Cond.: S
Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U
Mutli-Action Electra-Jet met lampen. KLM vliegtuig, gemaakt door Nomura (Japan). Met originele doos 38x41,5cm. Cond.: G
Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G
Speelgoedauto gemaakt in Japan, Raceauto "15". Grijs met rood-witte strepen 28x16x7cm. Cond.: G
Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos
Bähr en prosschild 624. Bisquit porselein, blauwe slaapogen, open mond met boven 4 tandjes, geleed lijf. Mist rechts 1 middelvinger. Nieuwe pruik. Cond.: R
Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G
Bähr en Pröschild Nr. 624, zitbaby met slaapogen, 2 tanden boven en oude haren pruik, grof porselein 52cm. Beschadigind op rechterwang. Cond.: R
Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R
Replica hoofd met bruine vaste ogen, boven 2 tandjes en blonde pruik. Ca. 10cm. Cond.: G
Geleed lijf, mist rechts de middelvinger en links de pink. Is overgeschilderd Cond.: R
3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".
12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G
Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: G
chip bij oog
Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R
Kavel met ca. 140 modelauto's. ca. 45 Modelauto's van het merk Matchbox. Ca. 35 Modelauto's van het merk Majorette. Ca. 10 Modelauto's van het merk Corgi en ca. 45 modelauto's van overige merken. Aut...
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G
L.65 cm
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop met 3 gezichten 2e helft 20e eeuw. Ongemerkt, stoffen lichaam, porseleinen voetjes en handjes 35cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes en voetjes 32cm. Cond.: G
Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G
Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Waspop (waarschijnlijk montanari). Onderbenen en armen van papier-mache. Lichtblauwe glazen ogen, mohair pruik en leren schoentjes Nr. 1. L.: 29cm. In stolp.
Antiek gekantklost doopkleedje ca. 1900 (50cm.) en een broche van bont en leer (8x7cm.)
Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G
3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.
Porseleinen kinderservies in doos, 8-delig met bloemdecor 20e eeuw. 7x18,5x19,5cm. Cond.: G
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.
bakfout achter
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G
2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.
Houten kastje met een serviesje. 5 Kop & schotels, 1 theepot, 1 suikerpot en een melkkan.
Lederen hoedendoos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, kop 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Porseleinen poppen 5-delige lampetset in doos 20e eeuw. Cond.: G
Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R
6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G
Oude Engelse metalen stoomwals Mamod, 2e helft 20e eeuw 17x21x13cm. Cond.: G