Antieke kruithouder 19e eeuw, gemaakt van messing en hoorn 15x6x4cm. Cond.: U
Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G
Roodkoperen gehamerd haardscherm 20-er jaren 66x47x17cm. Cond.: U
Koperen 5-delige haardset, Holland 20e eeuw ,met scheepjes aan de uiteinden 60x20x15cm. Cond.: U
Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G
Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G
Twee gipsen wandconsoles, licht beschadigd 2e helft 20e eeuw 31x27x11cm. Cond.: G
Eikenhouten kistje ca. 1920 met houtsnijwerk op het deksel in bladmotief 8x29x22cm. Cond.: G
Goudkleurige bokaal/vaas, gemaakt van ijzer en later een goudkleur gegeven. Met kristallen vaas in het midden. Bovenop versierd met twee draakjes eind 20e eeuw 32xø10,5cm. Cond.: G
7 Tinnen figuren met messing 20e eeuw. 6 Eenden en 1 ei 5-11cm. Cond.: G
Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U
Oude Volts en Ampere meter met mahonie kast van de firma "Robert Abrahamsohn, Berlin NW Trumstrasse 70 Fabrik elektr. Messinstrumente und Widerstände" 23x30,5x10cm. Cond.: G
2 Zwarte moderne 5-armige kaarsenkandelaars H.: 41cm. Cond.: G
Massief koperen figuur van een man met knuppel in de hand en sigaarrokend op de stoel 20e eeuw 25x14x12cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 21-44cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)
Hangpetroleumlamp 20e eeuw, zgn. schippertje, witte petroleumhouder, walmvanger en kap. 43xø27cm. Cond.: G
Twee houten figuren met olifanten (India) 20e eeuw 20-30cm. Cond.: G
Oude messing petroleumlamp Art Nouveau stijl begin 20e eeuw met witte kap 55xø21cm. Cond.: U
Majolica electrische petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw ,met bloemetjesmotief en messing voet .60xø26cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas ca. 30cm. Cond.: G (geen glas voor brander)
Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G
Grote majolica aardewerk olielamp (mooie reproductie) met bloemdecor en witte kap ø36cm. Cond.: G
Tinnen 5-armige kaarsenkandelaar midden 20e eeeuw 30x28x28cm. Cond.: G
3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G
Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G
Antieke tinnen dekselterrine 19e eeuw classisisme, vermoedelijk Duitsland 26xø23cm. Cond.: G
6 Delen tin 20e eeuw waaronder twee borden met jachtmotief, 1 klok met batterij-functie, schenkkan, fruitschaal etc. Cond.: G
Drie delen oud tin begin 20e eeuw. 1x Jugendstil schaal ø18cm. 1x fruitschaal ø26cm. en 1x Gegraveerde bokaal 36xø11cm. Cond.: G
Twee oude meerschuim tabakspijpen ca. 1910 in origineel foudraal. 1 Mondstuk is gerepareerd. 14,5x4,5x7cm. en 14x4x5cm. Cond.: G
Oude porseleinen pijpenkop en kaarsenstandaard (ijzer) 20e eeuw 13,5xø3,5cm. en 61x14cm. Cond.: G
Oude Russische plaquette met zwarte lakbeschildering (berkebomen en dennebomen) 20e eeuw 34x17cm. Cond.: G
Twee antieke luciferhouders begin 20e eeuw. 1x Alpaca Art Deco gegraveerd 6,5x4x1cm. 1x Bakkeliet in de vorm van een bijbel 5x4x1cm. (Gegraveerd) Cond.: G
Lichte bont stola met bijpassende bont sjaal (mogelijk vos) 20e eeuw Cond.: G
4-Delig koffie/theeservies Sheffield begin 20e eeuw bestaand uit; Koffiekan, theekan, melkan en suikerpot. Cond.: R
Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G
Oude Wedgwood creme kleurige lampevoet, 2e helft 20e eeuw. Wedgwood Barleston + Etruria 32xø11cm. Cond.: G
Drie delen cloisonne 20e eeuw (Japan). 1x Sierbord met bloemdecor en vlinder 1xø15cm. 1x Vaasje met bloemendecor 8xø5cm. 1x Servetring met bloemdecor 3xø5cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 5 lichtpunten. lampekapjes in de vorm van bloemkelken 21e eeuw 81xø18cm. Cond.: G
Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G
Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G
Twee bronzen drie-armige electrische wandlampen 20e eeuw 27x35x22cm. Cond.: G
Grote verchroomde lessenaar in de vorm van een harp 21e eeuw 33x35x31cm. Cond.: U
Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G