This website uses cookies

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Bajonet
Result: 30 EUR

Oude bajonet WO II 1942, "UFH UOS" 41cm. Cond.: G

Kleine kruithoorn
Result: 25 EUR

Antieke kruithouder 19e eeuw, gemaakt van messing en hoorn 15x6x4cm. Cond.: U

Gobelin
Result: 21 EUR

Antieke Franse gobelin ca. 1900 met figuren bij nacht 179x67cm. Cond.: G

Atlas
Result: 15 EUR

2 Foto's in lijst
No reserve price

Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G

Engelse kolenbak
Starting price 20 EUR

Franse kachel
Result: 100 EUR

Koperen haardscherm
Starting price 40 EUR

Roodkoperen gehamerd haardscherm 20-er jaren 66x47x17cm. Cond.: U

Doofpot
Result: 40 EUR

2 Koperen waterbakken
Result: 35 EUR

Koperen haardset
Starting price 20 EUR

Koperen 5-delige haardset, Holland 20e eeuw ,met scheepjes aan de uiteinden 60x20x15cm. Cond.: U

Koperen houtbak
No reserve price

Samovaar
Result: 20 EUR

Twee lampen Wedgwood
Result: 40 EUR

Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G

Groene lampevoet
Result: 30 EUR

Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G

Twee lampen
Result: 40 EUR

Twee lampen
Result: 45 EUR

Twee moderne lampen met messing voet in goede staat 74xø33cm. Cond.: G

2 Wandconsoles
Starting price 15 EUR

Twee gipsen wandconsoles, licht beschadigd 2e helft 20e eeuw 31x27x11cm. Cond.: G

Eiken kistje
Starting price 20 EUR

Eikenhouten kistje ca. 1920 met houtsnijwerk op het deksel in bladmotief 8x29x22cm. Cond.: G

13 Messing dierenfiguren
Result: 20 EUR

Doosje met tinnen lepels
Starting price 50 EUR

Staande rozenlamp
Starting price 70 EUR

8 Blikken, 7x Droste
Result: 15 EUR

Bokaal
Starting price 20 EUR

Goudkleurige bokaal/vaas, gemaakt van ijzer en later een goudkleur gegeven. Met kristallen vaas in het midden. Bovenop versierd met twee draakjes eind 20e eeuw 32xø10,5cm. Cond.: G

7 Tinnen figuren met messing
Starting price 15 EUR

7 Tinnen figuren met messing 20e eeuw. 6 Eenden en 1 ei 5-11cm. Cond.: G

Haardscherm
Starting price 20 EUR

Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U

Oude volt/amperemeter
Result: 25 EUR

Oude Volts en Ampere meter met mahonie kast van de firma "Robert Abrahamsohn, Berlin NW Trumstrasse 70 Fabrik elektr. Messinstrumente und Widerstände" 23x30,5x10cm. Cond.: G

2 Zwarte kandelaars
Starting price 60 EUR

2 Zwarte moderne 5-armige kaarsenkandelaars H.: 41cm. Cond.: G

Koperen figuur
Starting price 40 EUR

Massief koperen figuur van een man met knuppel in de hand en sigaarrokend op de stoel 20e eeuw 25x14x12cm. Cond.: G

3 Oude petroleumlampen
Starting price 40 EUR

Antieke petroleumlamp
No reserve price

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

4 Petroleumlampen
Result: 55 EUR

Staande petroleumlamp
Result: 70 EUR

3 Oude petroleumlampen
Starting price 40 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 21-44cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)

Hangpetroleumlamp
No reserve price

Hangpetroleumlamp 20e eeuw, zgn. schippertje, witte petroleumhouder, walmvanger en kap. 43xø27cm. Cond.: G

2 Houten olifanten
Starting price 15 EUR

Twee houten figuren met olifanten (India) 20e eeuw 20-30cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Result: 30 EUR

Oude messing petroleumlamp Art Nouveau stijl begin 20e eeuw met witte kap 55xø21cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Starting price 20 EUR

Majolica electrische petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw ,met bloemetjesmotief en messing voet .60xø26cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Starting price 50 EUR

3 Oude petroleumlampen
Starting price 40 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas ca. 30cm. Cond.: G (geen glas voor brander)

Hangpetroleumlamp
No reserve price

Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G

Majolica olielamp
Starting price 30 EUR

Grote majolica aardewerk olielamp (mooie reproductie) met bloemdecor en witte kap ø36cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Result: 35 EUR

Tinnen kandelaar
Starting price 20 EUR

Tinnen 5-armige kaarsenkandelaar midden 20e eeeuw 30x28x28cm. Cond.: G

3 Delen tin
Starting price 15 EUR

3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G

Tinnen sigarenhouder
Starting price 25 EUR

Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G

Tinnen dekselschaal
Result: 30 EUR

Antieke tinnen dekselterrine 19e eeuw classisisme, vermoedelijk Duitsland 26xø23cm. Cond.: G

6 Delen tin
Starting price 15 EUR

6 Delen tin 20e eeuw waaronder twee borden met jachtmotief, 1 klok met batterij-functie, schenkkan, fruitschaal etc. Cond.: G

Tinnen rookstel 1910
Result: 10 EUR

Kraanpot tin
Result: 10 EUR

3 Delen tin
Starting price 25 EUR

Drie delen oud tin begin 20e eeuw. 1x Jugendstil schaal ø18cm. 1x fruitschaal ø26cm. en 1x Gegraveerde bokaal 36xø11cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Result: 30 EUR

Handbeschilderde kraantjeskan
Starting price 20 EUR

Twee pijpjes
Starting price 50 EUR

Twee oude meerschuim tabakspijpen ca. 1910 in origineel foudraal. 1 Mondstuk is gerepareerd. 14,5x4,5x7cm. en 14x4x5cm. Cond.: G

Standaard + Pijpenkop
Starting price 10 EUR

Oude porseleinen pijpenkop en kaarsenstandaard (ijzer) 20e eeuw 13,5xø3,5cm. en 61x14cm. Cond.: G

Ivoren pennenbakje
Starting price 150 EUR

Ivoren pennenbakje op 4 ronde pootjes, 25.5 x 7 x 3.5 cm.

Ivoren bootje
Starting price 70 EUR

Plaquette
Starting price 10 EUR

Oude Russische plaquette met zwarte lakbeschildering (berkebomen en dennebomen) 20e eeuw 34x17cm. Cond.: G

Barok kistje
Result: 50 EUR

2 Luciferhouders
Starting price 70 EUR

Twee antieke luciferhouders begin 20e eeuw. 1x Alpaca Art Deco gegraveerd 6,5x4x1cm. 1x Bakkeliet in de vorm van een bijbel 5x4x1cm. (Gegraveerd) Cond.: G

Cloisonne parfumflesje
Result: 20 EUR

Boek Johan Arnt
Result: 50 EUR

Tiffany lamp
Result: 75 EUR

Tiffany lamp
Result: 75 EUR

Deurklopper
Result: 20 EUR

Bontjas + Hoedje
Result: 60 EUR

Bont stola + sjaal
Result: 25 EUR

Lichte bont stola met bijpassende bont sjaal (mogelijk vos) 20e eeuw Cond.: G

4-Delig koffie/theeservies
Result: 25 EUR

4-Delig koffie/theeservies Sheffield begin 20e eeuw bestaand uit; Koffiekan, theekan, melkan en suikerpot. Cond.: R

Galle lamp
Starting price 50 EUR

WMF Schaal
Starting price 20 EUR

Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G

Kerkkandelaar
Result: 20 EUR

Oude koperen kandelaar in barokstijl 20e eeuw 56x17x17cm. Cond.: U

2 Waxinelichthouders
Starting price 40 EUR

Hollands specerijen hangkastje
Result: 35 EUR

2 Windlichten
Starting price 120 EUR

Wedgwood lampenvoet
Starting price 20 EUR

Oude Wedgwood creme kleurige lampevoet, 2e helft 20e eeuw. Wedgwood Barleston + Etruria 32xø11cm. Cond.: G

Plafondlamp Tiffany
Starting price 100 EUR

3 Delen cloisonne
Starting price 60 EUR

Drie delen cloisonne 20e eeuw (Japan). 1x Sierbord met bloemdecor en vlinder 1xø15cm. 1x Vaasje met bloemendecor 8xø5cm. 1x Servetring met bloemdecor 3xø5cm. Cond.: G

Tulplamp, 5-lamp
Starting price 50 EUR

Jugendstil stijl tulpenlamp met 5 lichtpunten. lampekapjes in de vorm van bloemkelken 21e eeuw 81xø18cm. Cond.: G

4 Tapkranen met lekblad
Starting price 40 EUR

Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G

Tulplamp, 3-lamp
Result: 45 EUR

Glas lamp
Starting price 50 EUR

Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Result: 20 EUR

Twee bronzen wandlampen begin 20e eeuw 34x12x6cm. Cond.: G

Lamp
Starting price 55 EUR

2 Bronzen wandlampen
Result: 30 EUR

Twee bronzen drie-armige electrische wandlampen 20e eeuw 27x35x22cm. Cond.: G

Tiffany, blauw
Result: 60 EUR

2 Windlichten
Result: 20 EUR

2 Messing wandlampen
Result: 80 EUR

Messing wandlamp
Result: 40 EUR

Bronzen hanglamp
Result: 110 EUR

Bronzen schrijfset, marmer
Result: 35 EUR

Muziekstandaard
Starting price 50 EUR

Grote verchroomde lessenaar in de vorm van een harp 21e eeuw 33x35x31cm. Cond.: U

2 Messing kandelaars
Result: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Klarinet
Result: 70 EUR

Geelkoperen trompet
Result: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Melkkan messing
Starting price 20 EUR

Messing kan 1e helft 20e eeuw, licht beschadigd H.: 38cm.

Miniatuur damesportret
Starting price 30 EUR

Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G