This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Machete en schild
Starting price 30 EUR

Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G

Oude tamboerijn
Starting price 30 EUR

Bijzonder antiek instrument met tamboerijn en snaarinstrument op een houten steel ca. 1900 145cm. Cond.: R

Complete Winkler Prins
Starting price 35 EUR

Complete Elseviers Winkler Prins Lexicon Cond.: G

Processie kruis, Ethiopië
Starting price 75 EUR

Processie kruis uit Ethiopie van een Koptische kerk in Axum. Het kruis is meer dan 40 jaar oud en 42 cm hoog.

Altaar kruis
Starting price 50 EUR

Altaar kruis uit Ethiopie van een koptische kerk in Lalibela. Met 3 handbeschilderde ikonen. Dit altaar is meer dan 35 jaar oud en 42 cm hoog.

Lalibela kruis
Starting price 25 EUR

Klein Lalibela Processie kruis uit Ethiopie.

Kraantjes kan beschilderd
Starting price 20 EUR

Kraantjeskan 19e eeuw,metaal beschilderd. Rechaud ontbreekt. H.45 cm.

3 Delen koperwerk (Azië)
Starting price 10 EUR

3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G

Barometer
Starting price 100 EUR

Tafelbarometer eind 19e eeuw, goudgebronst metaal. Barometer word gedragen door drie kinderfiguren.Thermometer op de barometer.H. 28 cm.

Grote paardenlamp
Starting price 60 EUR

Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G

Staande barometer
Result: 70 EUR

Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.

Kleine paardenlamp
Result: 35 EUR

Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G

Globus
Result: 180 EUR

Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.

6 Diverse ovenplaten
Starting price 100 EUR

6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G

Hangslot,smeedijzer
Starting price 70 EUR

Groot smeedijzeren hangslot, waarschijnlijk 17e eeuw, Zonder sleutel. aan een kant gemerkt: 1872, 33x26x7 cm.

2 Delen roodkoper
No reserve price

2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.

Koperen ketel
Starting price 25 EUR

Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.

Nikkelen theeservies
Result: 50 EUR

Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U

Inktstel
Starting price 40 EUR

Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U

Nerts stola
Starting price 25 EUR

Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 63cm.

Biedermeier kistje
Result: 20 EUR

19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G

Nerts stola
Starting price 35 EUR

Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 90cm.

16 Kerkboekjes
Result: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Visitekaartjes houder
Result: 20 EUR

Tinnen visitekaartjeshouder ca. 1900. Reliëf afbeelding van een hondekop omringd met eikenbladeren versieringen. Linksonder gemonogrammeerd 17x10x2cm.

Opgezette reekop
Starting price 75 EUR

Oude opgezette reekop in goede staat 47x26x40cm. Cond.: G

Presenteer schaal
Starting price 30 EUR

Presenteerschaal ca. 1900 op vier voetjes met floraal decor. Vijf glazen inzetbakjes waarvan de middelste met deksel ø25cm.

Scheepslamp
Starting price 50 EUR

Grote antieke koperen scheepslamp gemerkt Roux Guichard + Co Maison Faucon 43x43x23cm. Cond.: G

Deurklopper Jugendstil
Result: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.

Petroleumlamp
Starting price 45 EUR

Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G

Deurklopper Jugendstil
Result: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.

Messing hanglamp
Result: 40 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

Parfum flacon hanger
Result: 25 EUR

Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.

Mahonie koetsstoof
Result: 20 EUR

Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Result: 15 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G

Citer
Result: 20 EUR

Houten Citer ca. 1900, zwart gelakt met ploychroom bloemdecor. Embleem van een adelaar met de titel "Bestes Fabrikat". Diverse gebruikerssporen, mist de zijkanten, achterkant met spanningsscheuren. 56...

Zilvertin
Starting price 50 EUR

Zilvertin wandplaquette met edelhert en jachthonden met jager ca. 1920. Eiken lijst Cond.: U

6 Wandlampen
Starting price 80 EUR

6 Wandlampen eind 20e eeuw, in de vorm van fakkels,messing met plexiglas tussenschijven. 4 Melkglas kappen in trechtervorm. H 53 cm.

Grote oliekruik
Result: 35 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Toeter
Starting price 20 EUR

Antieke automobiel toeter (Hella nikkel) ca. 1920 41xø9,5cm. Cond.: G

Miniatuur vijzel
Starting price 75 EUR

Bronzen miniatuurvijzel 18e eeuw, scheurtje 3x3,5cm. Cond.: G

Barok wandlampje
Result: 50 EUR

19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G

Wanddecoratie zwaard op hout
Result: 35 EUR

Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.

Jugendstil petroleumlamp
Result: 50 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.

2 Patrijspoorten
Starting price 45 EUR

Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.

Bureau stel
Starting price 40 EUR

Inktpot met afleg voor pen, ca.1930 marmer met brons L. 33 cm.

Porseleinen lamp
Starting price 100 EUR

Porseleinen lamp 5-lichts 2e helft 20e eeuw. Wit porselein bezet met talrijke reliëf polychroom beschilderde bloemen. lichte beschadigingen 60xø56cm.

Kraantjeskan
Starting price 20 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.

Zwaard
Starting price 30 EUR

Decoratief kromzwaard 1e helft 20e eeuw. Grip omwikkeld met messing en gedecoreerd met draken 85cm.

Samovaar
Starting price 40 EUR

Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.

Schaaltje met Afr.man
Result: 50 EUR

Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.

Inktstel
Starting price 100 EUR

Messing inktstel met afbeelding van een hertekop eind 19e eeuw. Twee draaiende kaarsenhouders en facetgeslepen inktpotje met messing deksels. Randen licht beschadigd 43x17x13cm.

Menage tafelset
Starting price 15 EUR

Menage tafelset met 5 facet geslepen onderdelen. 24cm.

2 Bierkruiken
Starting price 25 EUR

2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.

Tafel spiegel
Result: 75 EUR

Mahoniehouten tafelspiegel 75x67x38cm.

Spiegel
Starting price 100 EUR

Italiaanse spiegel 10-hoekig met koperkleurige decoraties ø59,5cm.

Thee-cassette
Result: 90 EUR

Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.

Naaimachine
Starting price 50 EUR

Bakeliet naaimachine in reiskoffer ca. 1920. Electrische naaimachine gemerkt "Freia" met diverse toebehoren 40,5x30x8cm.

Spiegel+lijstje
Result: 25 EUR

1x Lijstje ca. 1900 in Japanse stijl. 1x Spiegel 31,5x22,5cm.

Art-deco kaarsenkandelaar
Starting price 20 EUR

Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.

2 Postzegelalbums met zegels
Result: 25 EUR

2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland

3 Delen Oud Hollands blik
Starting price 20 EUR

Drie delen Oud Hollands blik ca. 1920, zwart met bloemmotief 12x15x10cm. 36x28cm. en 37x30cm. Cond.: G

Doos met 14 tafelkleden
Result: 20 EUR

Doos met ca. 14 opengewerkte tafelkleden.

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Starting price 20 EUR

Doos met ca. 25 gehaakte tafelkleden

Damast tafelkleden + servetten
Result: 50 EUR

Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).

Metalen kroonluchter
Result: 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G

Vernikkelde godslamp
Result: 100 EUR

Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G

Kroonluchter
Result: 200 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G

Messing kaarskandelaar
Result: 40 EUR

Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Starting price 30 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Opaline petroleumlamp ca. 1900 handbeschilderd met bloemen. Met originele witte kap. Lamp is op latere datum geëlectrificeerd 46xø22cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Result: 50 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G

Sterrenkijker
Result: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

Hangpetroleumlamp
Result: 45 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

2 Bronzen olifantjes
Starting price 10 EUR

2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G

Vijzel, lepel en wierookvaatje
Result: 10 EUR

1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...

Dame, golfen
Result: 60 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Bronzen beeld De Denker, skelet
Result: 130 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Tegeltableau
Result: 35 EUR

8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Starting price 80 EUR

Twee antieke kandelaars met bisquit porseleinen voet ca. 1880. 1 Figuur heeft een baknaad en 1 figuur mist iets in de hand. Bovenste gedeelte van 1 kandelaar van compositie is gebroken. Romeinse man e...

4 Tegels, tulpen
Starting price 60 EUR

Vier 18e eeuwse tegels met tulpen in een vierkant. Alle tegels zijn gerestaureerd 13x13x1,5cm. Cond.: R