Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G
Bijzonder antiek instrument met tamboerijn en snaarinstrument op een houten steel ca. 1900 145cm. Cond.: R
Processie kruis uit Ethiopie van een Koptische kerk in Axum. Het kruis is meer dan 40 jaar oud en 42 cm hoog.
Altaar kruis uit Ethiopie van een koptische kerk in Lalibela. Met 3 handbeschilderde ikonen. Dit altaar is meer dan 35 jaar oud en 42 cm hoog.
Kraantjeskan 19e eeuw,metaal beschilderd. Rechaud ontbreekt. H.45 cm.
3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G
Tafelbarometer eind 19e eeuw, goudgebronst metaal. Barometer word gedragen door drie kinderfiguren.Thermometer op de barometer.H. 28 cm.
Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G
Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.
6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G
Groot smeedijzeren hangslot, waarschijnlijk 17e eeuw, Zonder sleutel. aan een kant gemerkt: 1872, 33x26x7 cm.
2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.
Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.
Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U
Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U
Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 63cm.
19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G
Nertsstola, twee nertsvellen, voorpoten aan elkaar genaaid ca. 90cm.
Tinnen visitekaartjeshouder ca. 1900. Reliëf afbeelding van een hondekop omringd met eikenbladeren versieringen. Linksonder gemonogrammeerd 17x10x2cm.
Presenteerschaal ca. 1900 op vier voetjes met floraal decor. Vijf glazen inzetbakjes waarvan de middelste met deksel ø25cm.
Grote antieke koperen scheepslamp gemerkt Roux Guichard + Co Maison Faucon 43x43x23cm. Cond.: G
Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.
Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.
Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.
Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G
Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G
Houten Citer ca. 1900, zwart gelakt met ploychroom bloemdecor. Embleem van een adelaar met de titel "Bestes Fabrikat". Diverse gebruikerssporen, mist de zijkanten, achterkant met spanningsscheuren. 56...
Zilvertin wandplaquette met edelhert en jachthonden met jager ca. 1920. Eiken lijst Cond.: U
6 Wandlampen eind 20e eeuw, in de vorm van fakkels,messing met plexiglas tussenschijven. 4 Melkglas kappen in trechtervorm. H 53 cm.
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Bronzen miniatuurvijzel 18e eeuw, scheurtje 3x3,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G
Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.
Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.
Porseleinen lamp 5-lichts 2e helft 20e eeuw. Wit porselein bezet met talrijke reliëf polychroom beschilderde bloemen. lichte beschadigingen 60xø56cm.
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met houten knop en bolvoetjes, kraantje mist H.: 38cm.
Decoratief kromzwaard 1e helft 20e eeuw. Grip omwikkeld met messing en gedecoreerd met draken 85cm.
Electrische, verchroomde samovaar begin 20e eeuw. Glazen dekselknop. Handvaten en kraan van kunststof 35cm.
Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.
Messing inktstel met afbeelding van een hertekop eind 19e eeuw. Twee draaiende kaarsenhouders en facetgeslepen inktpotje met messing deksels. Randen licht beschadigd 43x17x13cm.
2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.
Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.
Bakeliet naaimachine in reiskoffer ca. 1920. Electrische naaimachine gemerkt "Freia" met diverse toebehoren 40,5x30x8cm.
Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.
2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland
Drie delen Oud Hollands blik ca. 1920, zwart met bloemmotief 12x15x10cm. 36x28cm. en 37x30cm. Cond.: G
Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).
Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G
Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G
Opaline petroleumlamp ca. 1900 handbeschilderd met bloemen. Met originele witte kap. Lamp is op latere datum geëlectrificeerd 46xø22cm. Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G
2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G
1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G
Twee antieke kandelaars met bisquit porseleinen voet ca. 1880. 1 Figuur heeft een baknaad en 1 figuur mist iets in de hand. Bovenste gedeelte van 1 kandelaar van compositie is gebroken. Romeinse man e...
Vier 18e eeuwse tegels met tulpen in een vierkant. Alle tegels zijn gerestaureerd 13x13x1,5cm. Cond.: R