Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R
Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U
Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U
Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G
Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U
Twee porseleinen figuren 20e eeuw. Dansend meisje en jongen in 18e eeuwse kledendracht en gouddecoratie. 1 Bloem beschadigd 19-20cm. Cond.: G
Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G
Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U
Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U
Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U
Royal Copenhagen diep porseleinen bordje 20e eeuw, letters NAX 2800/z.s59 4xø18cm. Cond.: G
Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G
Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.
Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U
Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.
Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.
Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.
Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R
Twee antieke porseleinen goud-imari borden. Japans 19e eeuw in goede staat ø31cm.
1x Chinees bord Quang Long begin 18e eeuw ø22,5cm. met bloem- en vogeldecor. 1x Imari bord met bloemdecor.
Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G
Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G
Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G
Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met planetn en vazen op sokkel. Lichte randschade 59,5xø20cm. Cond.: G
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor van bloemen en paleis. ø23cm. Cond.: U
Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U
Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.
Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G
Chinees bord Kang Xi 18e eeuw met figuur in landschap en bloemmotieven. Minimale randbeschadiging.
Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G
Quang Long Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap, randschade ø23cm.
Twee Chinese schoteltjes met tempels en bloemdecor. Minimale randschilfers ø16cm.