Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G
Groot Gouda plateel keramisch sierbord gesigneerd Rhodian Gouda Holland ca. 1920. Haarscheurtje ø28cm. Cond.: G
Goude plateel keramiek prsenteerschaal van Breetveld C. (Holland) ca. 1930 ø30cm. Cond.: G
Twee letterbakken met Delfts keramiek gevuld, 20e eeuw. Totaal 72 delen 2x68x34cm. Cond.: U
8 Oude sierborden met landschappen 20e eeuw, waaronder Schwabap ø25cm. Cond.: G
7 Delftsblauwe borden Holland 20e eeuw waaronder Lichtenvoorde ø15cm-ø25cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen schenkkannetje 19e eeuw met blauw-wit bloemdecor 12x12xø6cm. Cond.: G
Porseleinen figuur van een man op paard met vrouw 20e eeuw. Pastelkleur blauw en roze 22x21x14cm. Cond.: G
10 Oude sierborden waaronder 3 Italiaanse 20e eeuw, ø17cm.-ø25cm. Cond.: G
Kavel diverse wandtegels 20e eeuw Holland met verschillende voorstellingen Cond.: G
Grote porseleinen olifant gemerkt Sitzendorf (Duitsland) 20e eeuw 27 x 42 x15cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.
Chinese blauw-witte schotel 18e eeuw voorstellend werkende dames. Minimale randschilfertjes ø23cm.
Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G
2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor van bloemen en paleis. ø23cm. Cond.: U