Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 20e eeuw. Dansend meisje en jongen in 18e eeuwse kledendracht en gouddecoratie. 1 Bloem beschadigd 19-20cm. Cond.: G
Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U
Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.