Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U
Cees Bolding (1897 Wormerveer - 1979 Den Haag), lithografie op papier, Volendamse jongens 44x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G
Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G
J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G
Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U
Twee antieke ikonen ca. 1870 op beuken paneel. Polychrome beschildering (wormgaatjes) 18x14,5cm. en 18x13cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G
Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U
Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G