Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Remmerswaal ca. 1910, olieverf op paneel, dorpsgezicht met molen "Het Veentje te Den Haag" 40x50cm. Cond.: G
Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G
Tilly Moes ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met Chrysanten 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen 50x60cm. Cond.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen met strandkorf op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U
Monogram S.M. '98, olieverf op linnen, heilige Fransicus 19e eeuw 27x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, goauche op papier, ezels op het strand 30x21cm. Cond.: G
Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U