This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Schilderij, schapen
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

8 Plaatjes, 18e eeuw
Result: 60 EUR

8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U

Arnout van Gilst
Result: 400 EUR

Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

2 Etsen, Boris Klein
Starting price 80 EUR

2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G

Monogram
Result: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, heilige Fransiscus
Starting price 150 EUR

Monogram S.M. '98, olieverf op linnen, heilige Fransicus 19e eeuw 27x18cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen
Starting price 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U

Jan Knikker, eenden
Starting price 1.000 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U

Eugene Joors, stilleven
Starting price 1.100 EUR

Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G

Schilderij, Remmerswaal
Starting price 90 EUR

Remmerswaal ca. 1910, olieverf op paneel, dorpsgezicht met molen "Het Veentje te Den Haag" 40x50cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten, schapen
Starting price 900 EUR

Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen 100x70cm. Cond.: G

Henri Schouten
Starting price 550 EUR

Henri Schouten (1864 - 1927 Belgische school), olieverf op paneel, boer met paarden en hond. Signatuur is UV getest, vroeg werk van deze schilder 37x30cm. Cond.: G

Monogram B.H.T.S., landschap 21e eeuw
Starting price 45 EUR

Monogram B.H.T.S., olieverf op paneel, landschap 21e eeuw 30x40cm. Cond.; U. nieuwwaardig

Schilderij, 19e eeuws
Result: 175 EUR

Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G

Schilderij, P. Smidt
Result: 150 EUR

P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 40 EUR

W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G

Schilderijte op ivoor
Result: 100 EUR

Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U

G.J.H. Poggenbeek, koeien
Result: 350 EUR

G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U

Schilderij, botter op zee
Result: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G

J.H.B. Koekoek
Result: 2.250 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G

Anton Dirckx, Parijs
Starting price 450 EUR

Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U

W.J. Boogaard, paard
Starting price 1.750 EUR

Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U

Frederik Jacobus du Chattel, winter
Starting price 12.000 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U