Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U
Ovaal kristallen bonboniere met hollands zilveren hengsel, van Kempen 835/000 20x13cm. Cond.: G
Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G
Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.
Sterling zilveren kandelaartjes. 925/000 5,5cm. Cond.: U
Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Twee zilveren miniatuurhondjes 925/000, ca. 28gr. Cond.: U
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U
Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G
Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R
Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G
Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G
Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000, ca.145gr. Cond.: U
Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G
Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R