This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren mesje
Starting price 200 EUR

Zilveren mes voor de verzamelaar begin 18e eeuw ca. 31gr. 15cm. Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Starting price 140 EUR

Zilveren wijnfles houder op 3 pootjes, met blauw glazen inzetbak. 925/000, 4xø12cm. Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Starting price 140 EUR

Zilveren wijnfles houder op 4 pootjes met blauw glazen inzetbak. 925/000. 4xø12cm. Cond.: U

Visschep
Starting price 150 EUR

Mooi bewerkte antieke zilveren visschep 835/000 ca. 100gr. 32cm. Cond.: U

Zilveren tassa
Starting price 275 EUR

Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920, 835/000, ca. 305gr. 8xø21cm. Cond.: U

Inktpot
Result: 60 EUR

Zilveren inktpot 835/000, ca. 427gr. ,4,5x10x10cm. Glazen inzet ontbreekt Cond.: U

Zilveren wijnkelk
Result: 275 EUR

Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U

15 Delen verzilverd en nikkel
Result: 25 EUR

Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Boterstolp, zilv. knop
Result: 100 EUR

Kristallen boterstolp met zilveren knop 12x12cm. Cond.: R

Zilveren chatelaine
Starting price 750 EUR

In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren chatelaine met speldekussen en schaar ca. 128gr. Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Result: 280 EUR

Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G

Zilveren azijnstel
Starting price 725 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000,. H.: 30cm. Cond.: G

Petit-four stelletje
Result: 40 EUR

15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.

Zilveren theebus
Result: 250 EUR

Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U

Zilveren koektrommel
Starting price 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond:

Zilveren suikertang
Starting price 45 EUR

Antieke Hollands zilveren suikertang, MT: KvS, Klaas van Santen ca. 1840 ca. 31gr. 15cm.

Zilveren schuifcollier, breidoppen
Starting price 50 EUR

Zilveren schuifcollier, jasseron, schakel, breidoppen Hollands. 835/000, ca. 23gr. Cond.: U

Zilveren schaal
Starting price 425 EUR

Mooi Engels zilveren hengselschaal, Sheffield 1923, 925/000, ca. 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U

Zilveren lepelvaasje
Starting price 80 EUR

Zilveren lepelvaasje met blauw glazen inzetbak, midden 20e eeuw. 900/000 7xø6cm. Cond.: G

Zilveren kinderbordje
Starting price 190 EUR

Zilveren kinderbordje met eetschuifje. Bordje: 800/000 ø18cm. Schuifje: 925/000 Schoonhoven, jaarletter X 1957 MT: A. Gelderblom Cond.: U

Lepel
Starting price 40 EUR

Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U

Suikertang en suikerlepel
Starting price 50 EUR

Zilveren suikertang en suikerlepel. Hollands keur 835/000. Merkteken tang: Schijfsma zilversmid ca. 1947. Totaalgewicht: ca.44gr. Cond.: U

Zilveren fruitschaal
Starting price 350 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal, Birmingham 1944, 835/000, ca. 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U

Zilveren hengselbak
Starting price 240 EUR

Zilveren hengselbak met blauw glazen inzet., 800/000, . 23xø11cm. Cond.: U

Schenkkan
Starting price 25 EUR

Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Result: 560 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U

17 Diverse delen zilver
Starting price 210 EUR

Lot van 17 diverse delen zilver o.a; knoppen, voetjes, bakjes etc. ca.442gr.

Zilveren bonbontang
Result: 50 EUR

Antieke bonbontang met zilveren heften, 830/000, 15cm. Cond.: U

Zilveren brandewijn kom
Starting price 300 EUR

Fraai bewerkte zilveren brandewijnkom met gegoten handgrepen, geciseleerde voet en bak. 925/000, ca. 299gr. 8x26x11,5cm. Cond.: U

10 Zilveren ringen
Result: 80 EUR

10 Zilveren ringen, ca.80 gr.

10 Zilveren ringen
Result: 80 EUR

10 Zilveren ringen, ca.60 gr.

3 Zilveren fotolijstjes
Result: 80 EUR

Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U

Gero zilveren bestekkoffer
No reserve price

59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R

2 Zilveren strooiers
Starting price 120 EUR

Sterling zilveren strooierset eind 20e eeuw. 925/000, ca.140gr. 13x4cm. Cond.: G

Tas, zilv. beugel
Starting price 280 EUR

Antiek Hollands zilveren beugeltas, beugel 835/000 Cond.: G

Zilveren zoutvaatje
Starting price 60 EUR

Ovaal Engels zilveren zoutbakje op vier bolvoetjes. 925/000, 3x5,5x4cm. Cond.: G

Kristallen glaasje, zilv. voet
Starting price 10 EUR

Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Starting price 110 EUR

Antiek Hollands zilveren strooier op pootjes. 835/000, ca. 58gr. 8xø3cm. Cond.: G

Groot silver-plated bestek
Result: 30 EUR

Divers silver-plated bestek Duitland 20e eeuw Cond.: G

Zilveren mosterdpot
Starting price 110 EUR

Hollands zilveren mosterdpot met blauw glazen inzet en lepeltje. Groot keur (keur Arnhem), 835/000r, 8xø5cm. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Starting price 90 EUR

Antiek Hollands zilveren opengewerkt pepermuntmandje 835/000 ca. 32gr. 10x7cm. Cond.: U

Zilveren horlogekast
Starting price 80 EUR

18e Eeuwse zilveren horlogedeksel met geciseleerde afbeelding, ca. 16gr. ø5cm. Cond.: G

Zilveren vinaigrette
Starting price 200 EUR

Complete mooie antieke Engels zilveren vinaigrette 925/000 ca. 60gr. 4,5x4,5cm.

2x Zilv. peper & zout strooier
Result: 40 EUR

Antiek Engels zilveren peper- en zoutvaatjes eind 19e eeuw. ca. 29gr. Cond.: G

Zilveren visbestek
Result: 150 EUR

12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Result: 250 EUR

Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Starting price 60 EUR

Zilveren hartvormig rammelaartje met steel. 925/00016gr. 8,5cm. Cond.: G

Zilveren doosje
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse zilveren Syrisch doosje, voor de echte verzamelaar ca. 48gr. ø4,5cm. Cond.: U

Verguld zilv. pillendoosje
Starting price 200 EUR

Antiek verguld zilveren pillendoosje met agaten op de boven- en onderzijde 800/000, 3.5 x 2.5 x 1.5 cm. Cond.: G

Russisch zilver, wodkabeker
Starting price 50 EUR

Russische zilveren wodkabeker ca. 32gr. 8,5xø4cm. Cond.: U

Cakeschaal, zilv. beugel
Starting price 150 EUR

Kristallen cakeschaal met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø24cm. Cond.: R

Zilveren kelk
Result: 200 EUR

Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster, ca. 1900, ca.180gr. 14,5xø8cm.

Zilveren snuifdoosje
Starting price 200 EUR

Antiek Niëllo zilveren snuifdoosje, Frankrijk met vergulde binnezijde ca. 70gr. 2x7,5x3cm. Cond.: G

12 Zilveren theelepeltjes
Result: 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Inktpot, zilv. dop
Starting price 250 EUR

Schitterende Hollands kristallen inktpot met zilveren dop waarop een patrijs staat. Ebbenhouten basement rust op 3 ivoren pootjes 835/000 17cm. Cond.: U

Zilveren juslepel
Result: 110 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U

Jugendstil taartschep
Result: 80 EUR

Zware zilveren Jugendstil taartschep voorzien van handgravure 800/000 ca. 154gr. 30cm. Cond.: U

Theebus, zilv. dop
Result: 200 EUR

Kristallen Hollands ovale theebus met zilveren deksel voorzien van bloemmotief. 835/000 8x9x7,5cm. Cond.: U

Theelepel met dekseltje
Result: 30 EUR

Zilveren theelepel 800/000 ca. 42gr. 14cm. Cond.: G

Zilveren sigaretten etui
Result: 160 EUR

Mooi goud op zilveren sigarettenetui 30-er jaren 900/000 ca. 128gr. 8,5x8,5cm. Cond.: G

Vaas met zilv. voet
Result: 20 EUR

Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U

2 Zilveren juslepels
Result: 25 EUR

Twee antiek zilveren sauslepels ca. 56gr. 16cm. Cond.: G

Zilveren koffieservies
Starting price 450 EUR

3-Delig klein zilveren koffieserviesje 800/000 ca. 303gr. Cond.: G

Zilveren dienblad
Starting price 400 EUR

Mooi zwaar zilveren dienblad met 2 handgrepen 800/000 ca. 534gr. 37x24cm. Cond.: U

Roomschep
Starting price 30 EUR

Zilveren room-dienlepel met roosmotief 800/000 ca. 28gr. 15cm. Cond.: U

2 Lepels + schaaltje
Starting price 40 EUR

Twee antiek Hollands zilveren suikerschepjes en een bewerkt zilveren schaaltje 835/000, ca. 40gr. Cond.: G

Vork, schepje, poederstrooier
Result: 30 EUR

Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G

Beschuitbus, zilv. knop
Starting price 160 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G

2 Grote lepels
Result: 70 EUR

Set zilveren bewerkte dienlepels 800/000 ca. 141gr. Cond.: G

Kristallen karaf, zilveren montuur
Result: 45 EUR

Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G

Zilveren presenteerblad
Starting price 150 EUR

Zwaar ovaal zilveren presenteerblaadje voorzien van kabelrand ca. 121gr. 16x11cm. Cond.: G

Zilveren reisetui
Result: 40 EUR

Zilveren reisset in etui bestaande uit; handschoentang, schoenlepel etc. Cond.: G

3 Maliën portemonnee's
Result: 35 EUR

3 Silverplated maliën portemonnees 20e eeuw. Cond.: R

Divers bestek
Starting price 50 EUR

Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G

Doos verzilverd
Result: 35 EUR

Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G

Zilveren zakmesje
Starting price 50 EUR

Antiek zilveren zakmesje voorzien van Belastingteken (V). 7,5cm. Cond.: G

Zilveren breipennenhouder
Starting price 125 EUR

Antiek Hollands zilveren breipenhouder met mantelhaak ca. 20gr. 17cm. Cond.: G

9 ZIlveren lepeltjes
Result: 45 EUR

Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G

Zilveren rammelaar
Starting price 350 EUR

Zilveren rammelaar (zgn. Nar) met belletje en benen handgreep ca. 29gr. Cond.: G

Zilveren rammelaar
Starting price 380 EUR

Antieke zilveren belletjes-rammelaar met fluitje en benen handgreep eind 1800. 835/000 ca. 34gr. Cond.: G

Zilveren knottenkistje
Starting price 450 EUR

Antiek zilveren knottenkistje 1888 met romantische taferelen, jaarletter D ca. 101gr. 5x8x5cm. Cond.: U

Schenkkan, zilveren montuur
Starting price 580 EUR

Jugendstil schenkkan, Berlijn ca.1900, Meesterteken:Körner & Proll, zilveren hals en handvat 800/000, kristallen karaf met verticaal slijpsel. Deksel is gegraveerd met datum en opschrift. H. 36 cm.

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Starting price 130 EUR

Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Starting price 700 EUR

Decoratieve zilveren wijnkoeler, 800/000, Mailand 1944-1968, met bewerkte handvaten. H.17.5 cm., 31x23.5 cm., ca.1110 gr.

Zilveren dienblad
Starting price 150 EUR

Antiek Hollands zilveren presenteerblaadje met parelrand, van Kempen & begeer ca. 145gr. 20,5x12,5cm. Cond.: U

Zilveren toiletspiegel
Starting price 100 EUR

Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.

Zilveren visschep
Starting price 250 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren visschep met agaten heft. MT: WV, van der Velden Amsterdam ca. 1860. ca. 56gr. 23cm. Cond.: U

Zilveren poederdoos
Starting price 40 EUR

Jugendstil zilveren poederdoos 925/000 ca. 69gr. ø7,5cm. Cond.: G

Zilveren vaas
Starting price 450 EUR

Zilveren vaas, Bremen midden 20e eeuw, meesterteken:Bremer Silberwarenfabrik, 800/000, H.28 cm., ca.475 gr.

Imarischotel, zilv. hond
Starting price 275 EUR

Antiek 18e eeuws Chinees imarischoteltje met zilveren handgreep (afbeeldend een Duitse staande hond). MT: gebr. Reitsma Sneek ø11cm. Cond.: U

Zilveren maliënkolder
Result: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren beugelbeursje in goede staat ca. 44gr. Cond.: U

Zilveren sigaretten etui
Result: 70 EUR

Zilveren sigarettenetui met persoonlijke inscriptie 925/000 ca. 127gr. 9,5x8cm. Cond.: U

Zilveren/vergulde aspergetang
Starting price 200 EUR

Zeer mooie Duits zilveren aspergetang met vergulde bekken ca. 182gr. 24cm. Cond.: U

2 Zilveren schaaltjes
Result: 90 EUR

Twee Amerikaans zilveren schaaltjes Georg Jensen 925/000 ca. 68gr. 10x7cm. Cond.: G

Zilveren sigarendoos
Starting price 200 EUR

Antiek Hollands zilveren sigarenetui, Schoonhoven 835/000 ca. 103gr. Cond.: G

2 Zilveren doosjes
Starting price 80 EUR

Twee zilveren pillendoosjes 20e eeuw ca. 61gr. Cond.: G