Zilveren mes voor de verzamelaar begin 18e eeuw ca. 31gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren wijnfles houder op 3 pootjes, met blauw glazen inzetbak. 925/000, 4xø12cm. Cond.: U
Zilveren wijnfles houder op 4 pootjes met blauw glazen inzetbak. 925/000. 4xø12cm. Cond.: U
Mooi bewerkte antieke zilveren visschep 835/000 ca. 100gr. 32cm. Cond.: U
Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920, 835/000, ca. 305gr. 8xø21cm. Cond.: U
Zilveren inktpot 835/000, ca. 427gr. ,4,5x10x10cm. Glazen inzet ontbreekt Cond.: U
In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren chatelaine met speldekussen en schaar ca. 128gr. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000,. H.: 30cm. Cond.: G
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond:
Antieke Hollands zilveren suikertang, MT: KvS, Klaas van Santen ca. 1840 ca. 31gr. 15cm.
Zilveren schuifcollier, jasseron, schakel, breidoppen Hollands. 835/000, ca. 23gr. Cond.: U
Mooi Engels zilveren hengselschaal, Sheffield 1923, 925/000, ca. 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U
Zilveren lepelvaasje met blauw glazen inzetbak, midden 20e eeuw. 900/000 7xø6cm. Cond.: G
Zilveren kinderbordje met eetschuifje. Bordje: 800/000 ø18cm. Schuifje: 925/000 Schoonhoven, jaarletter X 1957 MT: A. Gelderblom Cond.: U
Zilveren suikertang en suikerlepel. Hollands keur 835/000. Merkteken tang: Schijfsma zilversmid ca. 1947. Totaalgewicht: ca.44gr. Cond.: U
Prachtige zilveren fruitschaal, Birmingham 1944, 835/000, ca. 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U
Zilveren hengselbak met blauw glazen inzet., 800/000, . 23xø11cm. Cond.: U
Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U
Lot van 17 diverse delen zilver o.a; knoppen, voetjes, bakjes etc. ca.442gr.
Fraai bewerkte zilveren brandewijnkom met gegoten handgrepen, geciseleerde voet en bak. 925/000, ca. 299gr. 8x26x11,5cm. Cond.: U
Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U
59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R
Sterling zilveren strooierset eind 20e eeuw. 925/000, ca.140gr. 13x4cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren beugeltas, beugel 835/000 Cond.: G
Ovaal Engels zilveren zoutbakje op vier bolvoetjes. 925/000, 3x5,5x4cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren strooier op pootjes. 835/000, ca. 58gr. 8xø3cm. Cond.: G
Hollands zilveren mosterdpot met blauw glazen inzet en lepeltje. Groot keur (keur Arnhem), 835/000r, 8xø5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren opengewerkt pepermuntmandje 835/000 ca. 32gr. 10x7cm. Cond.: U
18e Eeuwse zilveren horlogedeksel met geciseleerde afbeelding, ca. 16gr. ø5cm. Cond.: G
Complete mooie antieke Engels zilveren vinaigrette 925/000 ca. 60gr. 4,5x4,5cm.
Zilveren hartvormig rammelaartje met steel. 925/00016gr. 8,5cm. Cond.: G
18e Eeuwse zilveren Syrisch doosje, voor de echte verzamelaar ca. 48gr. ø4,5cm. Cond.: U
Antiek verguld zilveren pillendoosje met agaten op de boven- en onderzijde 800/000, 3.5 x 2.5 x 1.5 cm. Cond.: G
Russische zilveren wodkabeker ca. 32gr. 8,5xø4cm. Cond.: U
Kristallen cakeschaal met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø24cm. Cond.: R
Antiek Niëllo zilveren snuifdoosje, Frankrijk met vergulde binnezijde ca. 70gr. 2x7,5x3cm. Cond.: G
Schitterende Hollands kristallen inktpot met zilveren dop waarop een patrijs staat. Ebbenhouten basement rust op 3 ivoren pootjes 835/000 17cm. Cond.: U
3-Delig klein zilveren koffieserviesje 800/000 ca. 303gr. Cond.: G
Mooi zwaar zilveren dienblad met 2 handgrepen 800/000 ca. 534gr. 37x24cm. Cond.: U
Zilveren room-dienlepel met roosmotief 800/000 ca. 28gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G
Zwaar ovaal zilveren presenteerblaadje voorzien van kabelrand ca. 121gr. 16x11cm. Cond.: G
Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G
Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G
Antiek zilveren zakmesje voorzien van Belastingteken (V). 7,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren breipenhouder met mantelhaak ca. 20gr. 17cm. Cond.: G
Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G
Zilveren rammelaar (zgn. Nar) met belletje en benen handgreep ca. 29gr. Cond.: G
Antieke zilveren belletjes-rammelaar met fluitje en benen handgreep eind 1800. 835/000 ca. 34gr. Cond.: G
Antiek zilveren knottenkistje 1888 met romantische taferelen, jaarletter D ca. 101gr. 5x8x5cm. Cond.: U
Jugendstil schenkkan, Berlijn ca.1900, Meesterteken:Körner & Proll, zilveren hals en handvat 800/000, kristallen karaf met verticaal slijpsel. Deksel is gegraveerd met datum en opschrift. H. 36 cm.
Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U
Decoratieve zilveren wijnkoeler, 800/000, Mailand 1944-1968, met bewerkte handvaten. H.17.5 cm., 31x23.5 cm., ca.1110 gr.
Antiek Hollands zilveren presenteerblaadje met parelrand, van Kempen & begeer ca. 145gr. 20,5x12,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren visschep met agaten heft. MT: WV, van der Velden Amsterdam ca. 1860. ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Jugendstil zilveren poederdoos 925/000 ca. 69gr. ø7,5cm. Cond.: G
Zilveren vaas, Bremen midden 20e eeuw, meesterteken:Bremer Silberwarenfabrik, 800/000, H.28 cm., ca.475 gr.
Antiek 18e eeuws Chinees imarischoteltje met zilveren handgreep (afbeeldend een Duitse staande hond). MT: gebr. Reitsma Sneek ø11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje in goede staat ca. 44gr. Cond.: U
Zeer mooie Duits zilveren aspergetang met vergulde bekken ca. 182gr. 24cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sigarenetui, Schoonhoven 835/000 ca. 103gr. Cond.: G