Kandelaar en klokje van Dresden porselein 13x10x8cm. en 16x11x4,5cm.
Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...
Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...
Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G
Antieke messing reiswekker Depose Brevette in Art Nouveau stijl ca. 1900 in zeer goede staat 12x8x4,5cm. Cond.: G
Antieke wekkerklok van porselein met blauwe glazuur en afbeeldingen van figuren en bloemen ca. 1900 17x14,5x4,5cm. Cond.: G
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Antieke Franse tafelklok ca. 1880 van zwart hout ingelegd met parelmoer en boulletechniek. Met comtoise uurwerk en emaille wijzerplaat 33x29x16cm. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes 20e eeuw, voorstellend vrouwelijk naakt. Emaille wijzerplaat 11x5x6cm. Cond.: G
Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Franse reiswekker met bronzen strakke kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 11x6x5,5cm. Cond.: U
Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Kleine antieke Franse pendule ca. 1890 met houten kast (beschilderd met bloemen). Vuurvergulde pootjes en ornamentuur met emaille wijzerplaat, in zeer goede staat 25x16x9cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok (kantoortje) met wekkerfunctie en handbeschilderde wijzerplaat in zeer goede staat 109x33x7cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl van compositie metaal en emaille wijzerplaat 35x29x14cm. Cond.: G
Oude staande Westminster klok (3-gewichter), gemerkt "ECS Westminster Germany", 2e helft 20e eeuw. Notenkleurige kast, in zeer goede staat 215x42x27cm. Cond.: G
Antieke regelateur ca. 1880 (zwart) ingelegd met parelmoer en houtsoorten, in zeer goede staat 100x37x18cm.
Groot 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Empirestijl met emaille wijzerplaat in zeer goede staat 49x30x11cm. en 33x9x9cm. Cond.: G
Antieke marmeren Franse pendule met compositie metalen beeld ca. 1900. Handgerestaureerd, zonder slinger en bel 52x2x9x15cm. Cond.: R
Oude Wuba Zaanlander wandklok 2e helft 20e eeuw met bel en Atlas 48x21x15cm. Cond.: G
Grote antieke zwarthouten tafelklok ca. 1900 met porseleinen Jugendstil plaquettes en wijzerplaat. beschilderd met bloemen 42x25x17cm. Cond.: G
Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1930 in zeer goede staat 77x35x19cm. Cond.: G
Antieke grote notenhouten tafelklok met Duits uurwerk, gemerkt Pfeilkreuz. Mooi uitgewerkte wijzerplaat ca. 1890 45x43x14cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhout fineer regelateur ca. 1890 (zwart afgezet), compleet met kroon en tollen in zeer goede staat. 110x45x20cm. Cond.: G
Antieke messing schoolklok ca. 1880 Duitsland van de firma Leesemann Berlin ø30cm. Cond.: G
Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U
Rood gelakte pendule met goudkleurig sierwerk en emaille wijzerplaat (Duits uurwerk). Gesigneerd Schmid 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 41x20x9cm. Cond.: G
Kleine oude Friese staartklok 2e helft 20e eeuw. Notenhout met handbeschilderde wijzerplaat en maanstand in goede staat 75x24x16cm. Cond.: G
Antieke Engelse schoolklok ca. 1910 met bewerkte houten omlijsting, gesigneerd "Carley Thetford". 13xø32cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met grenen notengekleurde kast. Gesigneerd Seth Thomas met dagaanduiding in zeer goede staat 72x12x39cm. Cond.: G
Amsterdamse schhol stijl pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G
Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met eiken kast en handbeschilderde wijzerplaat. 90x25x17cm. Cond. :G
Twee klokjes in messing kast. 1x Wekkertje van het merk Emes Duitsland Cond.: R. 1x 8-daags klokje van Schmid (dit klokje is een sloper) Cond.: S
Oude Friese schippertjes klok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Eiken kast en bronzen figuren 79x25x18cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G
Antieke Gustav Becker Silesia notenhouten vrijslinger ca. 1900 met onderkast en slinger achter glas. (Tolletjes niet aanwezig) 88x43x20cm. Cond.: G
Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G
Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M
Antieke notenhouten fineer BimBam regelateur met inlegwerk en Westminster gong ca. 1920. 77x34x18cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenfineer Grunderzeit vrijslinger met uurwerk met Jugendstil motief ca. 1900 98x42x20cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...