This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Kandelaar + Klokje Dresden
Result: 35 EUR

Kandelaar en klokje van Dresden porselein 13x10x8cm. en 16x11x4,5cm.

Sierpendule, wit marmer
Result: 550 EUR

Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...

Klokje met console
Result: 36 EUR

Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...

Houten tafelklok, spiegels
Starting price 110 EUR

Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G

Reiswekker, gesloten messing kastje
Result: 55 EUR

Antieke messing reiswekker Depose Brevette in Art Nouveau stijl ca. 1900 in zeer goede staat 12x8x4,5cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Result: 30 EUR

Antieke wekkerklok van porselein met blauwe glazuur en afbeeldingen van figuren en bloemen ca. 1900 17x14,5x4,5cm. Cond.: G

Klokkenstel
Result: 225 EUR

Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U

Houten zwarte tafelklok
Result: 130 EUR

Antieke Franse tafelklok ca. 1880 van zwart hout ingelegd met parelmoer en boulletechniek. Met comtoise uurwerk en emaille wijzerplaat 33x29x16cm. Cond.: G

Reiswekker, klein
Result: 70 EUR

Kleine bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes 20e eeuw, voorstellend vrouwelijk naakt. Emaille wijzerplaat 11x5x6cm. Cond.: G

Barometer met klok
Starting price 275 EUR

Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G

Friese staartklok
Starting price 400 EUR

Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G

Franse reiswekker, mini model
Starting price 100 EUR

Franse reiswekker met bronzen strakke kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 11x6x5,5cm. Cond.: U

Onyx pendule
Result: 280 EUR

Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Starting price 480 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Wit klokje met bloemen
Starting price 120 EUR

Kleine antieke Franse pendule ca. 1890 met houten kast (beschilderd met bloemen). Vuurvergulde pootjes en ornamentuur met emaille wijzerplaat, in zeer goede staat 25x16x9cm. Cond.: G

Kantoortje, 1-gewicht
Result: 100 EUR

Oude Friese staartklok (kantoortje) met wekkerfunctie en handbeschilderde wijzerplaat in zeer goede staat 109x33x7cm. Cond.: G

Tafelklok ca. 1875
Starting price 160 EUR

Antieke Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl van compositie metaal en emaille wijzerplaat 35x29x14cm. Cond.: G

Staande klok, 3-gewichten
Result: 90 EUR

Oude staande Westminster klok (3-gewichter), gemerkt "ECS Westminster Germany", 2e helft 20e eeuw. Notenkleurige kast, in zeer goede staat 215x42x27cm. Cond.: G

Hangklok, parelmoer
Starting price 300 EUR

Antieke regelateur ca. 1880 (zwart) ingelegd met parelmoer en houtsoorten, in zeer goede staat 100x37x18cm.

3-Delig pendulestel, geel
Starting price 300 EUR

Groot 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Empirestijl met emaille wijzerplaat in zeer goede staat 49x30x11cm. en 33x9x9cm. Cond.: G

Roodmarmerklok met beeld
Result: 80 EUR

Antieke marmeren Franse pendule met compositie metalen beeld ca. 1900. Handgerestaureerd, zonder slinger en bel 52x2x9x15cm. Cond.: R

Zaanse klok
Result: 35 EUR

Oude Wuba Zaanlander wandklok 2e helft 20e eeuw met bel en Atlas 48x21x15cm. Cond.: G

Glazen wandklok
Starting price 10 EUR

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G

Zwarte tafelklok
Starting price 150 EUR

Grote antieke zwarthouten tafelklok ca. 1900 met porseleinen Jugendstil plaquettes en wijzerplaat. beschilderd met bloemen 42x25x17cm. Cond.: G

Schoolklok met snek
Result: 150 EUR

Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U

Bimbamklok, 2-gaats
Result: 30 EUR

Antieke eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1930 in zeer goede staat 77x35x19cm. Cond.: G

Brede tafelklok
Starting price 130 EUR

Antieke grote notenhouten tafelklok met Duits uurwerk, gemerkt Pfeilkreuz. Mooi uitgewerkte wijzerplaat ca. 1890 45x43x14cm. Cond.: G

Regelateur
Starting price 120 EUR

Antieke Duitse notenhout fineer regelateur ca. 1890 (zwart afgezet), compleet met kroon en tollen in zeer goede staat. 110x45x20cm. Cond.: G

Schoolklok met messing rand
Starting price 100 EUR

Antieke messing schoolklok ca. 1880 Duitsland van de firma Leesemann Berlin ø30cm. Cond.: G

Eiken Friese staartklok
Result: 150 EUR

Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U

Rood tafelklokje
Starting price 40 EUR

Rood gelakte pendule met goudkleurig sierwerk en emaille wijzerplaat (Duits uurwerk). Gesigneerd Schmid 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 41x20x9cm. Cond.: G

Wortelnoten Fries staartklokje
Result: 55 EUR

Kleine oude Friese staartklok 2e helft 20e eeuw. Notenhout met handbeschilderde wijzerplaat en maanstand in goede staat 75x24x16cm. Cond.: G

Rond klokje, snijwerk
Result: 70 EUR

Antieke Engelse schoolklok ca. 1910 met bewerkte houten omlijsting, gesigneerd "Carley Thetford". 13xø32cm. Cond.: G

Pubklok met datum
Starting price 80 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 met grenen notengekleurde kast. Gesigneerd Seth Thomas met dagaanduiding in zeer goede staat 72x12x39cm. Cond.: G

Tafelklok, Amsterdamse school
Starting price 80 EUR

Amsterdamse schhol stijl pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.

Friese staartklok
Starting price 500 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G

2-Gewichten klok
Result: 195 EUR

Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G

Staartklokje, 2-gewicht
Result: 50 EUR

Oude Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met eiken kast en handbeschilderde wijzerplaat. 90x25x17cm. Cond. :G

2 Klokjes in messing kast
Result: 20 EUR

Twee klokjes in messing kast. 1x Wekkertje van het merk Emes Duitsland Cond.: R. 1x 8-daags klokje van Schmid (dit klokje is een sloper) Cond.: S

Klok
Result: 50 EUR

Oude Friese schippertjes klok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Eiken kast en bronzen figuren 79x25x18cm. Cond.: G

Comtoise, spil
Starting price 120 EUR

Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G

Vrijslinger
Result: 85 EUR

Antieke Gustav Becker Silesia notenhouten vrijslinger ca. 1900 met onderkast en slinger achter glas. (Tolletjes niet aanwezig) 88x43x20cm. Cond.: G

Gestoken klok met leeuw
Result: 210 EUR

Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G

Klokkenstel
Starting price 75 EUR

Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M

Bimbam klok met inleg
Starting price 50 EUR

Antieke notenhouten fineer BimBam regelateur met inlegwerk en Westminster gong ca. 1920. 77x34x18cm. Cond.: G

Vrijslinger
Result: 110 EUR

Antieke Duitse notenfineer Grunderzeit vrijslinger met uurwerk met Jugendstil motief ca. 1900 98x42x20cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Result: 225 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...

Skeletklok in etui
Result: 40 EUR

skeletklok in etui

Klok
Result: 750 EUR

Klok, Jaeger LeCoultre, atmosklok