Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G
Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G
Antiek Art Deco wandkapstok. Eikenhout met noten en pallisander ca. 1930 Holland 94x27x18cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten wandtafel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw met drie lades 77x140x36cm. Cond.: G
Eethoek in de 70-er jaren stijl met 4 kuipstoelen en een tafel gemaakt van kunststof en chroom in goede staat. 75xø100cm. en 76x48x60cm. Cond.: G
Moderne eiken buffetkast in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw. Glas in lood in de deuren 200x125x43cm. Cond.: G
Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U
Oude eikenhouten 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x84x43cm. Cond.: G
Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G
Bruine cognac-kleurige lederen fauteuil 20e eeuw. In goede staat 100x90x90cm.
Oude eikenhouten 3-laden commode 20e eeuw in goede staat 67x84x43cm. Cond.: G
Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...
Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U
Grote Empire stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 123x106cm. Cond.: U
Moderne verstelbare zetel met electrische bediening. Aquakleurige stoffering in goede staat 119x73x76cm. Cond.: G
4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G
Oude eikenhouten halve maan wandtafel met lade 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71x70x35cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Oude Engelse schaapsledern fauteuil ca. 1930 met houten poten en koperen nagels 102x96x82cm. Cond.: G
Vier moderne design stoelen, gesigneerd Baleri Italia, met rood lederen zitting en rugleuning. In zeer goede staat 108x44x36cm. Cond.: G
Antieke Engelse ovale koperen spiegel met 3 koperen ornamenten. De spiegel is facetgeslepen 55x79x3cm. Cond.: G
Oude eikenhouten schrijfsecretaire met schuine klep. Daarin een vakverdeling met 2 lades 99x93x45cm. Cond.: G
Indonesisch kerfsnede naaitafeltje ca. 1950. Naaibox van het tafeltje is gemaakt in de vorm van een boek en compleet uitgesneden met 2 vogels en diverse planten 45x46x35cm. Cond.: R