This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Emaille broodtrommel
Result: 20 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Result: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Weegschaal ca. 1880
Result: 25 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal ca. 1880 met koperen gewichten (1 KG. weegschaal) 23x40x18cm. Cond.: G

Design kandelaar
Result: 40 EUR

Grote design silverplated kandelaar 2e helft 20e eeuw voor 4 kaarzen 32x38x8cm. Cond.: U

Handbeschilderde kraantjeskan
Result: 20 EUR

Oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan eind 20e eeuw. Donkerbruin beschilderd met landschap (dorpsgezicht met figuren) 42xø13cm. Cond.: U

Koperen houtbak
Result: 15 EUR

Grote koperen houtbak 2e helft 20e eeuw, handarbeid 58xø34cm. Cond.: G

Art-deco kaarsenkandelaar
Result: 12 EUR

Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.

Bewerkt sigarenkistje
Result: 10 EUR

Oud bewerkt sigarenkistje in de vorm van een boek. Tropisch hout 5x15x10cm. Cond.: G

Keramiek zuil
Result: 30 EUR

Grote keramieken zuil, creme- en goudkleurig 2e helft 20e eeuw 80xø32cm. Cond.: U

Wandconsole 19e eeuw
Result: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse wandconsole in de vorm van een engelenhoofd met vleugels. Mahonie met eikenhout, vermoedelijk Frankrijk 27x20x38cm. Cond.: G

2 Messing zwanen
Result: 15 EUR

Twee grote messing zwanen 20e eeuw. 55x37x12cm. en 44x38x11cm. Cond.: U

2 Oude tangen
Result: 20 EUR

Twee oude tangen. 1x Klemtang en 1x tang van de firma Belze ca. 15cm. Cond.: G

Groot blik
Result: 10 EUR

Groot blik begin 20e eeuw. Blik is geheel gedecoreerd met middeleeuwse plaatjes. Bodem met een teken GBC 41x29x17cm. Cond.: R-G

Snijmachine
Result: 25 EUR

Antieke uitgewerkte snijmachine gemerkt C.G. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. 35x20x15cm. Cond.: G

Moderne spiegel
Result: 18 EUR

Moderne spiegel met wortelnoten motief 8-kantig in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 72x53cm. Cond.: G

Lederen tabakskoker
Result: 20 EUR

Antieke lederen tabakskoker anno 1882, gekerft "1882 Aen Albert" 11,5xø4cm. Cond.: G

Oude globe
Result: 10 EUR

Oude globe 2e helft 20e eeuw met Nederlands opschrift

Waaier, 18e eeuw
Result: 35 EUR

Waaier 2e helft 18e eeuw gemaakt van been. 1 kant beschilderd met 4 personen in een landschap en 1 kant beschilderd met bloemen en landschappen 26,5cm.

Bronzen drukgewicht, haan
No reserve price

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

7 Brillen + 1 vergrootglas
Result: 40 EUR

Zeven oude en antieke brillen + 1 vergrootglas. Materialen; houtm verguld, koper en kunststof in zeer goede staat. 2 Glazen beschadigd. 7-10cm. Cond.: G

Miniatuur vijzel
Result: 80 EUR

Bronzen miniatuurvijzel 18e eeuw, scheurtje 3x3,5cm. Cond.: G

Tiffany lamp, klein
Result: 50 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U

Waaier
Starting price 20 EUR

Handbeschilderde Aziatische handpalmwaaier begin 20e eeuw gedecoreerd met bloemen 24x41cm. Cond.: G

14 Oude onderzetters
Result: 45 EUR

14 Oude onderzetters ca. 1920 gemaakt van nikkel en keramiek met bloemenmotief, vermoedelijk Duitsland. Haarscheuren 2xø7,5cm. Cond.: G