Oude Grundig radio (wereldontvanger) 60-er jaren in goede staat 36x71x28cm. Cond.: G
Oud Hindeloopen beschilderde vierkante prullenbak 20e eeuw 40x25x25cm. Cond.: G
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurig voet. Glas met parelmoer look 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M
2-Delig Art Deco stel, gesigneerd Irman. 1x Design vaas van aluminium, mooi bewerkt 27xø18cm. en 1x design schaal 8xø37cm. Cond.: G
Antieke Aziatische gobelin 18e/19e eeuw, Japans of Chinees. Voorstelling met draken in goede staat 146x138cm. Cond.: G
Hollandse pijpencomfoor van messing met mahonie voet ca. 1860, Biedermeier 14xø14cm. Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Oude grote majolica hangpetroleumlamp 20e eeuw. Compleet en gaaf ø36cm. Cond.: G
Twee antieke 19e eeuwse messing pronkschotels met middeleeuwse interieur voorstellingen 56x70cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse bijbeltjes ca. 1900 met zilveren sloten en originele lederen band. (1 Beschadigd) 14x6,5x9cm. en 12,5x3x9cm. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G
Oud biljart-scorebord van Homas te Assen (Holland) en 3 biljartballen 29x13cm. Cond.: G
Twee geschilderde stadswapens uit Duitsland, "Coesfeld" en "Bocholt" 20e eeuw, olieverf op paneel 14x12cm. Cond.: G