Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Groot limoges porseleinen 92-delig servies (Frankrijk) met bladgoud en bloemen gedecoreerd 20e eeuw. 1 Bord beschadigd Cond.: G