Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G
Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl beeld 21e eeuw van een zittende gier, gesigneerd Quellines op zwart marmeren voet 24x42x22cm. Cond.: G
Grote bronzen schenkkan in Jugendstil stijl. gesign. Marcel. Voorstelling van een manskop met baard en liggende naakte vrouw 35xø23cm. Cond.: G
Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G
grote houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw mooi uitgewerkt 66x23x15cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculpture 21e eeuw van een zeearend, gesigneerd Quellines 33x23x10cm. Cond.: U
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Bronzen beeld van Napoleon met een adelaar 21e eeuw, gesigneerd Reiffany. Geheel staand op een hoge zwarte marmeren sokkel 44x16,5x15,5cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 57x22x17cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G