Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U
Grote terracotta vaas met figuur van Goldschneider Wien. Gesigneerd Persan, mooie patina 60x40x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd antiek beeld van een Perzische man op een vliegend kleed ca. 1900. "Made in Austria". Koud beschilderde compositie (metaal) 10,5x17x13,5cm. Cond.: G
Antieke grote bronzen leeuw 19e eeuw, Japans 23x35x15cm. Cond.: U
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.